cz

labyrint srdce ( ametyst )

350,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Srdce je v mnohých kulturách rozšířený symbol, který může označovat lásku, odvahu, statečnost, bojovnost a sebeobětování. V romanticko-sentimentálním smyslu je srdce chápáno jako „sídlo citu".
Šperk je vytvořený z měděného drátu a minerálu ametystu. Velikost přívěsku je zhruba 4 x 7 cm.

Použila jsem bezolovnatý cín se stříbrem.
Přívěsek byl leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.
Zavěšen na černé kůži.
Vlastnosti: Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky, neboť jejich energii proměňuje v lásku. Coby přírodní sedativum blokuje ametyst geopatogenní zóny a negativní energie prostupující prostředím kolem nás. Jeho vyrovnanost napomáhá při meditacích. Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje rovněž spirituální uvědomění si všech souvislostí. Otevírá bránu do jiné reality.
Ametyst je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Pokud meditujete, odvrací vaše myšlenky od všeho světského směrem k uklidňujícímu a hlubšímu poznání. Umí zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.