cz

Krabička se srdcem

250,- Kč
1 ks
14 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěná ručně malovaná krabička ozdobená dřevěným výřezem srdce. Malováno akrylovými barvami. Možno použít na uložení CD, jako šperkovnice nebo na drobnosti.

Vnější rozměry krabičky: cca 14,5 x 14,5 x 6 cm, vnitřní rozměry tak akorát na "cédéčko" nebo "dévédéčko" ve čtvercové obálce. Kovové panty. Krabička je bez zapínání.

Krabičku ocení také děti na uložení drobností (mušličky, kamínky, sponky a gumičky, drobné hračky, pexesa, obrázky, korálky...).

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.