cz

Krabička na kapesníky s kvítky

330,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
120,- Kč

Popis

Dřevěná ručně malovaná krabička na papírové kapesníky ozdobená dřevěnými výřezy kvítků. Malováno světle a tmavě modrou akrylovou barvou, skrz kterou prosvítá kresba dřeva - působí jemně, decentně, romanticky...

Praktický dárek a zároveň dekorace do bytu. Rozměry krabičky: cca 25,5 x 8,5 x 13,5 cm. Krabička má vysouvací dno pro snadné vložení krabice s kapesníky. Dodávám bez kapesníků.

Dodací podmínky:

Nabízím (a doporučuji) zasílání službou Zásilkovna, kde cena poštovného je 70,- Kč a doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet. Pokud si přejete doručit Zásilkovnou, vyberte si prosím výdejní místo, kam chcete zboží zaslat, a připište mi ho do poznámky k objednávce: https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Výši poštovného upravím při přijetí objednávky.

Cena poštovného 120,- Kč uvedená u zboží je za zaslání 1 kusu zboží jako "balík do ruky" Českou poštou. Při více kusech se může poštovné navýšit až na 150,- Kč (výši upravím při přijetí objednávky). Doba doručení je max. do 5 pracovních dní od připsání platby na účet.

K uvedené době si prosím připočtěte 1-2 dny, které trvá bankovní převod.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.