cz

Kostka * Růže z Vílí zahrady pro Lásku

 Kostka * Růže z Vílí zahrady pro Lásku
vyprodáno

Popis

Tato nabídka - IHNED K ODESLÁNÍ

Vhodná pro Lásku, Emoce, bolesti srdíčka

Kostka/krychle- tvarový zářič - třírozměrná dimenze... spojení aspektů/polarit / 6ti stěn *8 rohů* 12 stran*

Metatronova kostka má v sobě tz. posvátnou geometrii... obsahuje vše co obsahuje Vesmír... Život... Navíc tvar kostky je propojení se Zemí... ke kterému směřuje Nová etepa...

Obsahuje : Nádherný květ Růže z Růženínu, Křišťál, české granátky, ve spodní části spirála.

***
Kostka s Růží - je universální s vlastnostmi jako každý orgonit - rozráží geopatogenní zóny, eliminuje elektromagnetická záření, dodává energii - dosah orgonové energie do 25m ( dle vnímavosti majitele ).

Rozměr/hmotnost: základna 3,5 x výška 3,5cm / 85g.

Barva čirá s odlesky špon a polodrahokamů. Velmi něžná...

Bude přiložen popis a rada jak pyramidu používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější léčivý polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, urychluje léčení všech nemocí, dodává nám energii, vitalitu...celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Růženín - kámen lásky a srdce - spojitost se všemi emotivními pocity, prohlubuje vnímání a vysílání našich citů. Jeden ze zesílených kamenů, který dokáže neutralizovat vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Léčebně je vhodný u všech onemocnění spojených se srdíčkem, pohlavními orgány, krevní onemocnění. Vynikající pomocník při diabetu. Ve spojení s turmalínem a křišťálem zajišťuje klidný spánek a posilující odpočinek.

Granát - magický symbol lásky - velmi výborný pomocník pro uvolnění našich skrytých přání a potřeb z podvědomí - snadněji se s jeho pomocí vyjadřujeme a projevujeme emoce...podporuje a aktivuje naši sexualitu...zadíváním se do jeho záblesku se uvolní naše potřeby...

Granát - kámen síly a energie - také lásky / emocí na vyšší úrovni

******************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

Jak si vybrat ten správný pro sebe?

Vždy použít vlastní intuici - něco vás zaujme : barva, tvar, třpytivý záblesk v orgonitku, vnímavější vidí v seskupení špon bytosti, zvířátka..., obliba polodrahokamu, vnitřně již tento první krok při výběru dává předpoklad, že napojení bude rychlejší.

Orgonit obsahuje více druhů kovových špon, křišťál s měděnou spirálou, čirou pryskyřici, používanou i ve zdravotnictví.

Každý orgonitový výrobek před odesláním nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.