cz

Klárka Šípková - peněženka i na karty 13 cm

699,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
95,- Kč
180,- Kč

Popis

Romantická peněženka v něžných barvách s motivem děvčátka, kolem dokola obšitého vyšívacím hedvábím věnečkem z kytiček. Základní látka je jemně smetanová s maličkýma červenýma tečkama. Obrázek je od slovenské výtvarnice Zlatice Hlaváčové, tvořící pod značkou Pupa Art. Její děvčátka mi zkrátka učarovala a tak jsem s jejím laskavým svolením vytvořila kolekci zatím šesti peněženek s různými typy děvčátek, kterým jsem se snažila kombinací použitých látek dát určitý charakter.

Peněženka je zapínaná na magnetku, má 4 kapsičky na bankovky a doklady, jednu zipovou kapsičku na kovové mince a 2 samostatné větší kapsičky na karty - kde se do jedné se vejde i více karet :-).

Do zadní přilehlé kapsičky se hezky vejde třeba starší typ občanského průkazu, nebo technický průkaz na auto :-).

Rohy peněženky jsou opatřeny kovovými růžky, které peněženku zdobí i chrání zároveň. Vnitřní strana peněženky je opatřená stylovou etiketkou a na zipu je ozdobný kovový přívěšek .

Celá peněženka je pečlivě vystužena, pěti druhy brašnářského lepení, aby byla pevná a funkční :-).

Rozměry peněženky jsou 13 cm x 10,5cm.

K peněžence mohu do kolekce zhotovit prakticky jakýkoliv výrobek z mé nabídky, třeba pouzdro na mobil, obal na diář, či knihu, kosmetickou taštičku.....a pod. stačí napsat a domluvíme se :-).

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.