cz

Jantarový náhrdelník

570,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
60,- Kč
120,- Kč

Popis

Náhrdelník má v sobě vsazený krásný jantar o délce 5 cm a šířce 2 cm.

Objemově je náhrdelník nastaven cca 45 cm, Je možné ho ještě nastavit prodlužovacím řetízkem.

Šperk je zakončen koženým řemínkem přírodní barvy.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ: Šperk je ručně pocínován bezolovnatou cínovou pájkou s příměsí stříbra.

Pro výrobu byla použita technika měkkého pájení, ošetřeno proti oxidaci.

_______

VLASTNOSTI JANTARU:

Přísně vzato, jantar ve skutečnosti není krystal, jedná se o ztuhlou a zkamenělou pryskyřici stromů. Má silné spojení se zemí a je vodičem vyšších energií. jantar má silnou léčivou a očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Rovněž očišťuje prostředí a čakry.

Pohlcuje negativní energie a proměňuje je v pozitivní síly, které podněcují tělo, aby se samo uzdravovalo. Coby mocný ochránce zajišťuje ustavičný kontakt pozemského těla s vyšší duchovní realitou.

V duševní rovině přináší jantar do života stabilitu, ale současně podněcuje ke spojení s tím, po čem toužíme, a pohání nás k naplnění tužeb. Jeho hřejivá čirá energie se proměňuje v zářivou spontánní aktivitu, která však současně ctí tradice. Napomáhá v obraně před myšlenkami na sebevraždu nebo před sklonem k depresím.

V duševní rovině podporuje jantar rozum, uvolňuje deprese a zlepšuje pozitivní duševní stav a tvůrčí sebevyjádření. Přináší trpělivost a vyrovnanost, pomáhá při rozhodování. Současně podporuje paměť. Jeho přizpůsobivost rozpouští opozici. V citové rovině pomáhá jantar nastolovat klid a mír a rozvíjí důvěru. Duchovně jantar zvyšuje altruizmus a přináší moudrost.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.