cz

Hvězda, třeba pro dědu

277,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
103,- Kč

Popis

Nepřehlédnutelná šerifská hvězda. Skvělý dárek pro NĚHO! A nebo pro pana vedoucího, ředitele, šéfa, kolegu, kamaráda... Pro stylové večírky a country tance, příznivce steampunku, westernu. Pro vyznavače úžasné karetní hry "Bang! Bang!". Nebo prostě jen tak.

Autorská brož. Několikahodinová ruční práce od začátku do konce.

Šerifskou hvězdu jsem nakreslila na speciální plast technikou smršťovací fólie. Po vytvrzení jsem ji nejprve přelakovala několika vrstvami laku, pak přišila bavlnkou na filc (šíře 2 mm) a poté na silný filc (4 mm). Vzadu jsem přišila brožový můstek. Nakonec jsem naketlovala ozdoby: drátky s kovovými podložkami a flitry. Anglický nápis SHERIFF. Nepoužila jsem žádná lepidla vyjma tavicí pistole. Brožka je lehká a pevná.

Materiál: plast, filc, kvalitní bižuterní kov, flitry nebo kovové podložky, perlovka.

Rozměry: cca 8-9 x 8-9 cm, z toho plastová hvězda cca 6,5 x 5,5 cm, tloušťka cca 7- 8 mm. Výška písmen 7 mm.

Barva filců: šedá na vínové.

Poznámka: Fólie smršťuje nepravidelně, nelze dosáhnout geometricky přesných tvarů - proto je i filc střižen od ruky, aby kompozičně seděl s hvězdou.

Pošlu dobře zabalené v sáčku. Nebo si můžete koupit plechovou krabičku (volte rozměr 9x9, vejde se akorát). Nebo volte mé šité dárkové pytlíky velikosti 19 x 15 cm.

pánská brož, pánský šperk, šerif, sheriff, šerifka, brož hvězda, hvězdička, bang bang, karty, western, steampunk, Divoký západ, country, karneval, maska, karnevalový, karnevalová, šéf, boss, ředitel, vedoucí, táta, děda, pro muže, tatínek, dědeček, pro tátu, pro dědu, pro kluky, klučičí, dětský, pro děti, nápis, cedulka, angličtina, vtip, humor, vtipný, vtipná, žert, kolega

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.