cz

HOUSLOVÝ KLÍČ - HEMATIT modrý - chirurgická ocel

269,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
56,- Kč

Popis

Náušnice HOUSLOVÝ KLÍČ - vyrobené ručně z chirurgické oceli, tepané s minerálem-hematit, modře pokovený (kámen sebedůvěry). Po předešlé domluvě je možná i jiná barva minerálu.

Vhodné pro alergiky.

Délka náušnice (bez háčku) cca 3,5cm, silikonové zarážky

K náušnicím je možné vyrobit stejný přívěsek.

HEMATIT - kámen sebedůvěry

Užití: uzemnění, ochrana, zlepšení paměti

Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně. Je to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý kámen, jenž je mocný, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

V nabídce jsou také jiné typy houslových klíčů.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.