cz

FuFu KABELKA VE1DUM2

1 690,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
129,- Kč
220,- Kč

Popis

Kabelka je ze syntetického materiálu v šedé barvě, připomínající nádherně onošenou kůži - vintage vzhled. Na předním díle jsou umístěné domečky, které jsou vyřezané z 2 mm tlustého syntetického materiálu, takže vytváří na kabelce krásný 3D efekt. Kabelka je dále zdobena nýty a nerezovým logem. Zadní díl je v šedé barvě bez ozdob, boční díl je černý, kabelka je rovněž celá černě lemovaná.

Kabelka má průměr 34 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží kulatý tvar kabelky. Boční díl kabelky je široký 14 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky. Kabelka má uvnitř boční kapsu na doklady a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip.

Kabelka se dá nosit přímo v ruce nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Průměr kabelky 34 cm

Šíře bočního dílu kabelky 14 cm

Venkovní materiál Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.