cz

FuFu KABELKA SERUS2

1 690,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
119,- Kč
169,- Kč
220,- Kč

Popis

Kabelka je z pevného syntetického materiálu ve světle šedé barvě s patinou, připomínající onošenou kůži. Na předním díle kabelky jsou umístěny 4 saténové růže v moderní starorůžové barvě. Zadní díl kabelky je světle šedý, hladký bez ozdob. Kabelka je zajímavým kontrastem onošeného drsného vzhledu použitého materiálu a jemnosti saténových růží, umocněno ještě starorůžovou barvou…

Kabelka má průměr 34 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží kulatý tvar kabelky. Boční díl kabelky je široký 14 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky. Kabelka má uvnitř boční kapsu na doklady a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip.

Kabelka se dá nosit přímo v ruce nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Průměr kabelky – 34 cm

Šíře bočního dílu kabelky – 14 cm

Venkovní materiál – Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

TIP: A co k téhle kabelce? Navrhuji dvě zcela odlišné varianty – romanticko-elegantní styl, kdy ke kabelce sladíte šedý kostým s růžovou blůzou (ale pozor, starorůžovou, hlavně žádnou „bárbinovskou“), nejlépe ještě šedé punčocháče a růžové střevíce. Nebo si oblečte ošoupané rifle, navrstvěte trička a vestu v šedé a bílé barvě a vše dotáhněte starorůžovým šálem nebo starorůžovými ozdobami na kovovém řetězu na krk…

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele Gríša 13.11.2012 16:47:52 Růžovo-šedou kombinaci miluji :) Vaše kabelky jsou ale skvělé všechny!!! Krásná práce :)