cz

FuFu KABELKA SARUS23

1 190,- Kč
1 ks
7 dnů
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
129,- Kč
220,- Kč

Popis

Kabelka je z pevného syntetického materiálu ve světle šedé barvě s patinou, připomínající onošenou kůži. Na předním díle kabelky jsou umístěny tři saténové růže. Celá kabelka je lemovaná černě. Zadní díl kabelky je šedý s patinou, bez ozdob.

Kabelka má průměr 25 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží kulatý tvar kabelky. Boční díl kabelky je široký 12 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky.  Kabelka má uvnitř boční kapsu na doklady a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip.

Kabelka se dá nosit přímo v ruce nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

 

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Průměr kabelky – 25 cm

Šíře bočního dílu kabelky – 12 cm

Venkovní materiál – Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál  - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.