cz

Fu Fu KABELKA FENEO

1 290,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
89,- Kč
129,- Kč
220,- Kč

Popis

Kabelka je z pevného syntetického materiálu ve světle fialkové barvě s patinou, připomínající onošenou kůži. Dokola je kabelka lemovaná světle šedým lemem, v šedém odstínu je i boční díl kabelky, který je koženkový. Jednoduchá kabelka je zajímavá netradiční barvou a hlavně patinou, která vytváří na kabelce zajímavé barevné odrazy.

Kabelka má průměr 34 cm. Přední a zadní díl kabelky je vyroben z pevného syntetického materiálu o tloušťce 2-3 mm, který skvěle drží kulatý tvar kabelky. Boční díl kabelky je široký 14 cm a je výroben z velmi kvalitní čalounické koženky. Dostatečně široký boční díl kabelky vytvoří opravdu velký úložný prostor uvnitř kabelky. Kabelka má uvnitř boční kapsu na doklady a je vypodšívkovaná velmi kvalitní saténovou podšívkou. Zapínání je na zip.

Kabelka se dá nosit přímo v ruce nebo s připínacím uchem, které je součástí dodávaného zboží. Délka ucha je nastavitelná (maximální délka ucha cca 130 cm). Ucho se upevní ze stran kabelky do pevných kroužků pomocí karabin. Ucho vám umožní nosit kabelku křížem (jako pošťák) nebo zkrácením její nastavitelné délky jakkoliv přes rameno. Ucho je vždy barevně sladěno s bočním dílem kabelky, kovové komponenty na uchu jsou ve stříbrné barvě.

A TEĎ NĚJAKÉ TO TECHNICKÉ SHRNUTÍ:

Průměr kabelky – 34 cm

Šíře bočního dílu kabelky – 14 cm

Venkovní materiál – Polyvinylchlorid a Polyuretan

Vnitřní materiál - Polyester

Venkovní materiál je skvěle omyvatelný vodou.

TIP: A co k téhle kabelce? K této světle fialkové kabelce se hodí oblečení v tónech šedé s výraznějšími detaily třeba tmavě fialové barvy.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.