cz

Fantagíro ( avantirín + růženín)

470,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč

Popis

Šperk vytvořený z minerálu avanturínu , růženínu ,drátu a bezolovnatého cínu.
Vytvořeno metodou měkkého pájení.
Velikost celého šperku je zhruba 4,5 x 5 cm.
Přívěšek byl leštěn, patinován a ošetřen antioxidantem.
Je zdobený cínovými kuličkami. Zavěšen na dvojité kulaté černé kůži.
Avanturín zelený bývá označován jako „kámen štěstí a příležitosti". Proto v mnoha případech nechybí v kapsách hráčů, kteří věří, že jim přinese štěstí ve hře.
Kromě toho, že se věří v schopnost avanturínu přinést štěstí v otázkách finančních, hodí se i všem, kteří se chystají na pracovní pohovor, případně je čeká těžký den v práci.
Avanturín dodává zdravé sebevědomí, trpělivost, snižuje tvrdohlavost a pomáhá hlouběji pochopit podstatu věcí. Rovněž pomáhá při rozhodování. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu.
Avanturín je také krystalem, který dokáže harmonizovat energie opačného pohlaví, čímž zlepšuje pracovní výkon kolektivů, v nichž pracují muži i ženy.
Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantazii, inspiraci i tvořivost. Stimuluje naši sexualitu a smyslnost. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštet. Odbourává strach, zlost a pocity viny. Neutralizuje vliv nezdravého prostředí na náš organismus. Chrání před nočními můrami a podporuje klidný spánek. Dětem pomáhá při strachu z tmy. Uklidňuje při smutku, traumatech a krizích. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.