cz

Energetický (Č6) Obsidian s Goldstone Harmonie

150,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
160,- Kč

Popis

Chtěla bych vám nabídnout energetický náramek z drahokamů.

Universální velikost - navlečeno na dvojité Lykře

Velikost - nenapnuto 16,5 cm / vhodné pro 16 až 18,5 cm obvod zápěstí

( jest-li mohu poradit, nepůjčujte svůj náramek, bude naladěn na vaše vibrace * Vždy při Úplňku jej vystavte po opláchnutí vlažnou vodou, na polarizované měsíční světlo... stačí na jednu noc, na okno.

Náramek je očistěn a nabit

Sestaveno: Nádherně vykreslené Obsidiánové korálky velikost korálků 10 mm, menší Gemstone velikost korálků 6 mm

Kdo by potřeboval nestandartní velikost - menší / větší obvod zápěstí, napište mi... vyrobím vám náramek na míru.

Také na přání udělám naušničky - napište si, domluvíme se.

Antialergický - vhodný pro citlivou pokožku - bez kovu

Unisex - žena/muž

Přeji vám velmi příjemné nošení s krásou, kterou nám nabídla Matka Země...

*

Obsidián Mahagonový je kámen, který rezonuje se zemí, uzemňuje, chrání a dodává sílu. Stabilizuje. Odstraňuje energetické blokády. Posiluje slabou auru. Harmonizuje čakru solar plexu. Pomáhá nám oživit naše stanovené cíle a podněcuje k dosažení vyšších rovin. Působí svými vibracemi jemněji než černý obsidián.

Léčebé využití: Udává se, že mahagonový obsidián přináší úlevu od bolesti a zlepšuje krevní oběh.

Obsidián nás zavádí do nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a vše nevyřešené a odsunuté do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Ochraňuje nositele před špatnými vlivy, dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, prolomuje blokády, ale může mít i opačný účinek, proto je vhodné používat ho vždy s regulujícím křišťálem.

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismus, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

Avanturín modrý / zlatý ( goldstone ) je kamenem štěstí. Má pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho vibrace také pomáhají odstraňovat negativní elektromagnetické záření z mobilních telefonů či mikrovlnných trub. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek. V rámci meditace je tento krystal vhodný pro odstranění veškerých závislostí. Nejpříznivěji působí na odstranění chuti na cigarety a přejídání. Pomáhá při problémech s váhou, při nadváze, ale také při anorexii a bulimii. Avanturín také přináší vitalitu unaveným svalům a celému organismu. Zvyšuje tvořivost a produktivitu netradičních řešení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.