cz

Energetický (Č5) Jadeit s Goldstone posvátný kámen

150,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
69,- Kč
145,- Kč
160,- Kč

Popis

Chtěla bych vám nabídnout energetický náramek z drahokamů různých druhů, příjemné barvy které nejen uklidní ale i rozveselí...

Universální velikost - navlečeno na dvojité Lykře

Velikost - nenapnuto 16 cm / vhodné pro 16 až 18 cm obvod zápěstí

( jest-li mohu poradit, nepůjčujte svůj náramek, bude naladěn na vaše vibrace * Vždy při Úplňku jej vystavte po opláchnutí vlažnou vodou, na polarizované měsíční světlo... stačí na jednu noc, na okno.

Náramek je očistěn a nabit

Sestaveno: ze svítivých Jadeitových korálků velikost korálků 10 mm, menší Gemstone velikost korálků 6 mm

Kdo by potřeboval nestandartní velikost - menší / větší obvod zápěstí, napište mi... vyrobím vám náramek na míru.

Také na přání udělám naušničky - napište si, domluvíme se.

Antialergický - vhodný pro citlivou pokožku - bez kovu

Unisex - žena/muž

Přeji vám velmi příjemné nošení s krásou, kterou nám nabídla Matka Země...

*

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku a má sílu prodlužovat život. Přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha. Chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl.

Užití jadeitu: prosperita, peníze, ochrana, láska, dlouhověkost, moudrost, léčení.

Léčebné využití: pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily. Léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost, pomáhá při porodu.

Avanturín modrý / zlatý ( goldstone ) je kamenem štěstí. Má pozitivní vibrace a přináší prosperitu a majetek. Jeho vibrace také pomáhají odstraňovat negativní elektromagnetické záření z mobilních telefonů či mikrovlnných trub. Posiluje rozhodovací schopnosti a stimuluje řídící vlastnosti. Avanturín pohlcuje znečištění ovzduší a čistí atmosféru na místě, kde se nachází. Povzbuzuje komunikaci a pomáhá jasně vyjadřovat myšlenky. Uklidňuje, a pokud jej dáte přes noc pod polštář, navozuje klidný a ničím nerušený spánek. V rámci meditace je tento krystal vhodný pro odstranění veškerých závislostí. Nejpříznivěji působí na odstranění chuti na cigarety a přejídání. Pomáhá při problémech s váhou, při nadváze, ale také při anorexii a bulimii. Avanturín také přináší vitalitu unaveným svalům a celému organismu. Zvyšuje tvořivost a produktivitu netradičních řešení.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.