cz

Černobílá šála s ještěry, úplet

Černobílá šála s ještěry, úplet
sleva 25%
278,- Kč 209,- Kč
2 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
90,- Kč

Popis

Praktická i šmrncovní šála. Lze omotat až dvakrát kolem krku či různě aranžovat. Oceníte v sychravém počasí, ale třeba i v létě v průvanu.

Šíře cca 29 cm, šiju z celé šíře úpletu, kam až mi to jeho nepravidelné okraje dovolí. Šiju na overlocku z dvojité látky, podélný šev je na rubu, obě strany (rub i líc) jsou tedy stejné. Otvor pro obrácení na líc sešívám ručně neviditelným stehem.

Měkký bavlněný úplet, 95% bavlna, 5% elastan. Všila jsem štítek s pracími symboly.

Údržba: Perte na šetrný program do 30 stupňů, nejlépe v sáčku, žehlete nejvíce na dva puntíky. Nečistěte chemicky, nepoužívejte bělidla. Lze sušit v sušičce na nižší teplotu sušení. Pokud šálu budete sušit na sušáku, pěkně ji srovnejte, ani ji pak nemusíte žehlit.

Před nošením doporučuji šálu vyprat. Úplety nepředpírám, okraje se pak příliš kroutí, látka se obtížněji stříhá, zbytečně se zvyšuje spotřeba a tím i cena výrobku. U některých šál nahmatáte v krátkém švu, že je látka tvrdá. To je z výroby, po prvním vyprání tvrdost zmizí.

Klíčová slova: pánská šála, dvoubarevná šála, šála z úpletu, šála z bioúpletu, bavlněný úplet, biobavlna, úplet z biobavlny, střízlivé barvy, klučičí šála, teenager, měkký úplet, kontrast, zvířecí vzor, zvíře, zoo, hroch, vlk, ryba, velryba, medvěd, blesk, nosorožec, triceratops, ještěr, pravěk, plus, křížek, matematika, geometrický, počty, optimismus, optimistický, pozitivní, šála pro muže, zima, vtip, vtipný

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.