cz

Brožka - Něžná vonička

444,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
65,- Kč
150,- Kč

Popis

Výrazná, ale zároveň velice jemně vyhlížející brožka v přírodním, romantickém, květinkovém provedení. Je vyrobena kombinací několika technik. Technikou háčkování ze 100% bavlněné příze bílé barvy a jasné i tlumené travní zelené barvy (zelená je svěží, ale není křiklavá). Doplněna je žlutými pestíky. Omotáváním, tužením, šitím.....

Brožka je drobná a působí velice něžně, živě, je vyrobena v 3D provedení. Hodí se na svetřík, šátek, klobouk, hlanku, kabelku..... použití je na vaší fantazii. Na rubové straně je opatřena brožovým můstkem z běžného biž. kovu.

Velikost brožky je cca 8 x 4 x 3 cm výška. Ručně vyrobené kytičky mají v průměru cca 8 mm a je jich celkem 11. Brožka vypadá velice křehce a vzdušně. Je však specielně ošetřena (naimpregnována, natužena) tak, aby byla lépe odolná pro nošení a manipulaci, proti špinění. Na dotek může působit tuze. Kvítky i lístečky je možné ještě dotvarovat dle potřeby, jsou zpevněny drátem z chir. oceli, jsou dosti pevné. Můžete tím změnit částečně rozměr a tvar brožky.

I přesto je potřeba, abyste s brožkou zacházeli s opatrností. Např. při praní či čištění ji doporučuji sundávat. Déle Vám takto vydrží pěkná.

Výroba a zpracování takovéto brožky je náročná na preciznost, trpělivost, představivost a čas. Cena je úměrná zpracování.

Ve skutečnosti je mnohem hezčí než na fotografii :o), nejde mi to nafotit, nejsem profík :O(.

Barvy se mohou díky nastavení monitoru mírně lišit.

Cena za tento kus.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.