cz

brož SHERIFF, hnědá

278,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
52,- Kč
85,- Kč

Popis

Nepřehlédnutelná šerifská hvězda. Skvělý dárek pro NĚHO! A nebo pro pana vedoucího, ředitele, šéfa, kolegu, kamaráda... Pro stylové večírky a country tance, příznivce steampunku, westernu a tak vůbec.

Autorská brož. Několikahodinová ruční práce od začátku do konce.

Šerifskou hvězdu jsem nakreslila na speciální plast technikou smršťovací fólie. Po vytvrzení jsem ji nejprve přelakovala několika vrstvami laku, pak přišila bavlnkou na filc a poté na silný hnědý filc. Vzadu jsem přišila brožový můstek. Nakonec jsem naketlovala ozdoby: rokajl, flitry a nýty. Anglický nápis SHERIFF. Nepoužila jsem žádná lepidla vyjma tavicí pistole. Brožka je lehká a pevná, neohýbá se.

Materiál: plast, filc, bižuterní kov, rokajl, flitry, perlovka.

Rozměry: necelých 10 x 10 cm, z toho plastová hvězda cca 8 x 8 cm, tloušťka cca 7- 8 mm. Výška písmen 7 mm.

Poznámka: Fólie smršťuje nepravidelně, nelze dosáhnout geometricky přesných tvarů - proto je i filc střižen od ruky, aby kompozičně seděl s hvězdou.

Klíčová slova: pánský šperk, pánská brož, pánský odznak, brož pro šerifa, western, Divoký Západ, army styl, army style, dobrodružství dobrodružný, dárek pro muže, vtipný, vtip, chlap, drsňák, šéf, kolega, táta, tatínek, děda, dědeček, pro kluky, kluk, klučičí, šerifská hvězda, brož hvězda

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.