cz

Andělská ochrana pro Lásku Ženy s rituálem

480,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
90,- Kč
185,- Kč
180,- Kč

Popis

Ihned k odeslání

Tento orgonit je vyroben při Úplňku. Orgonitek bude mít silnější vibrace a rychlejší tok energii.

Úplněk/ nejsilnější fáze měsíce - byl vždy považován za magický den - měsíc má vliv na naše tělo i psychiku a na různé přírodní úkazy.

Chtěla bych vám nabídnout orgonit, který má hodně možností využití : položit k PC, jako dekorační těžítko ... krásný dekorační dárek s výbornými vlastnostmi.

Kostka/krychle- tvarový zářič - třírozměrná dimenze... spojení aspektů/polarit / 6ti stěn *8 rohů* 12 stran*

Metatronova kostka má v sobě tz. posvátnou geometrii... obsahuje vše co obsahuje Vesmír... Život... Navíc tvar kostky je propojení se Zemí... ke kterému směřuje Nová etepa...

Obsahuje: Anděla s magickými 3 granáty pro Lásku * Karneol - zajímavý kousek, Křišťál, 4 x Opalit / měsíční kámen, bílý Achát, spodní vrstva spirála

Hmotnost/rozměr: 90g / 3,5 x 3,5 cm / rozsah do 25m

Křišťál - paměťová buňka země s universálním využitím: meditace, ochrana, energie, vyrovnává do rovnováhy auru, nejúčinější polodrahokam. Zesilovač a aktivátor orgonitové energie - přes křišťálek nám orgonit dodává energii, vitalitu, životní sílu. Také ze svého okolí odstraňuje škodliviny ( škodlivé výpary, smog, záření z elektrospotřebičů, z PC ....) Paměťová buňka země...

Křišťál - nejvšestrannější a nejúčinnější drahokam, celkově nám dodává sílu a uvolňuje energetické blokády.

Karneol - velmi oblíbený polodrahokam - nositel štěstí... jeho výrazná barva nás nabíjí energií a motivuje k tvořivosti, také je vhodný při pocitu žen že není vnímána její ženskost. Ve starověku se nosil jako ochranný kámen.

Přiložím radu / rituálek jak vnitřně roztočit v sobě ženskost

Vhodný pro všechna znamení Zvěrokruhu...

Podrobný certifikát / popis bude přiložen.

Bude přiložena rada, jak orgonit používat při mentální technice - ALFA - pozitivní myšlení.

Měsíční kámen / Opalit - můj nejoblíbenější kámen, velmi silný polodrahokam s výbornými vlastnostmi. Jeho síla se během úplňkového cyklusu mění - v každém fázi se zaměřuje na jiné odstraňování negativ. Proto je universální na všechny problémy jak zdravotní tak emoční. Tento polodrahokam je hlavně určen ženám... umí se rychleji naladit na ženskou auru - srovnává hormonální reakce, které vlastně vše řídí v lidském těle - dodání vnitřní energie a vitality.

Achát - od středověku je pokládán za kámen zdatnosti a síly, nosil se jako amulet dlouhověkosti a úspěchu. Velmi komunikativní kámen... Také mu je přisuzována schopnost přitahovat majetek. Zklidňuje všechny problémy. Jeho silné vibrace podporují ženské i mužské pohlavní orgány a hormony, které je ovlivňují a dává je do rovnováhy.

Orgonitová energie je velmi silná, ale nenahrazuje odbornou lékařskou péči ani neumí dělat zázraky.

***************************************************

Proč si tento orgonitek pořídit?

Když nám náš energetický systém dává signály - že něco není vpořádku. Tz.: vnímáme přecitlivěji starosti, jsme nespokojeni v mezilidských vztazích, máme strach/obavy, nebaví nás práce, když druhým závidíme, míváme často depresivní stavy - to vše je signál, že něco není vpořádku a naše podvědomí se brání.

S energetickým systémem, který není v rovnováze, jsme náchylnější k přijímání negativ...

V běžné domácnosti se umistňuje do místnosti, kde se rodina nejvíce zdržuje nebo jako osobní orgonit do vaší blízkosti.

Každý orgonitový výrobek před odesláním nabíjím vlastní Energií přes kyvadlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.