cz

ANDĚL- TYGŘÍ OKO + ULEXIT - tepaný- hypoalergenní chirurgická ocel

289,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
59,- Kč

Popis

Tepaný přívěsek - ANDĚL - vyrobený ručně z chirurgické oceli Osteofix, celý tepaný s ulexitem (mléčné barvy) a odrátkovaným, minerálem-tygří oko. Vhodný pro alergiky

Délka celéko přívěsku cca 6,3cm, délka samotného anděla (bez zavěšení-háčku) 5cm.

TYGŘÍ OKO

Užití: ochrana, energie, peníze, věštění, odvaha

Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a elementu ohně. Je to ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.

Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. - zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost.

V nabídce jsou také jiní andělé s minerály a andělé bez minerálů.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (dodání je bez krabičky a popisu kamene)

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.