cz

Amulet KŘIŠŤÁLOVÝ STROM ŽIVOTA - chirurgická ocel

499,- Kč
4 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
55,- Kč
95,- Kč
99,- Kč

Popis

Křišťálový strom života - AMULET - přívěšek

Přívěšek je vyroben z chirurgické oceli 316L, ozdobený krásně čirými kamínky horského křišťálu kvality AA.

Průměr přívěšku - 3,9cm.

Řetízek není součástí nabídky - možno objednat viz - řetízky

Lze doobjednat náušnice, náramek, nákotník do sady nebo prstýnek a pod :-)

Velmi vhodné pro alergiky.

Strom života - univerzální symbol stvoření, strom života a nesmrtelnosti. Kořeny má ve vodě v podsvětí, jeho kmen představuje pozemský svět a jeho větve sahají do nebe. Je spojován s životadárným a ochraňujícím vesmírem, z něhož přichází elixír nebo bohatství života. Možnost vstupu do jiných světů. Amulet ráje, hojnosti a dostatku, nesmrtelnosti a neustálého znovuzrození. Zvyšuje potenci, léčí neplodnost, přináší vitální sílu života a moc trvání. Podporuje šťastné a zdravé zrození potomků.

Amulety a symboly provázejí lidstvo od začátku existence. Dodávají sílu vědomí, podporují energii a ducha člověka.Amulet (latinsky amuletum) má svou magickou silou přinášet svému nositeli štěstí a chránit jej. Pozitivní účinek amuletů a symbolů spočívá v jejich působení na podvědomí člověka. Víra v jejich sílu povzbuzuje a pomáhá k dosažení cílů.Amulet účinkuje pouze v případě, že jej nosíme stále při sobě a měl by sloužit jen jedné osoby.

LÉČIVÉ ÚČINKY KŘIŠŤÁLU

Křišťál je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Vhodný pro meditace a magické účely.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, má zdravotní atest je vhodná pro alergiky, nečerná, je pevná,odolná a drží stálý tvar.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.
Komentář od uživatele hankakell 31.10.2016 9:07:47 Strom života

Dobrý den, měla bych zájem o tento amulet, poprosím o zpětnou vazbu, zda je možno tento amulet zakoupit. Děkuji s pozdravem Kellerová Hana

můj emai: hankakell@seznam.cz