cz
350,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
70,- Kč
200,- Kč

Popis

Náušnice s korálkem zeleného aventurínu, který jsem doplnila korálky mechového achátu a nerezu. Vytvořila jsem je technikou wire wrapping z drátu z nerezové oceli. Jsou upevněné na náušnicové zapínání, které je rovněž z nerezové oceli, takže vyhovují i alergikům. Délka náušnic je 3 cm bez zapínání.
Ušlechtilý nerez je atestovaný, netečný, stálobarevný materiál. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější, výborně odolává mechanickému poškození, je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Nevyžaduje další údržbu. Běžné nečistoty můžete očistit jemným kartáčkem a vodou se saponátem.
Aventurín patří k nejvšestrannějším a nejúčelnějším kamenům. Je označován za kámen štěstí, přináší prosperitu a majetek, posiluje řídící a rozhodovací schopnosti, zvyšuje vnímavost a vytrvalost, povzbuzuje kreativitu a pozvedává inteligenci
Býk, Rak, Střelec
Achát dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních.
Kozoroh, Býk, Blíženci, Ryby, Štír

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.