cz

ACHÁT TYRKYSOVÝ S DRŮZOU - kámen pohody - tepaná hypoalergenní chirurgická ocel

319,- Kč
1 ks
ihned
Jak zaplatím a kolik je poštovné?
Poštovné:
59,- Kč

Popis

Přívěsek "ACHÁT TYRKYSOVÝ S DRŮZIČKOU" - drátkovaný přívěsek, vyrobený ručně z chirurgické oceli, drátkovaný, vypletený časově náročnější technikou wire-wrapping . Minerál - krásný, leštěný achát s drůzou (kámen pohody - tyrkysové barvy).

Vhodné pro alergiky.

Délka přívěsku (včetně závěsu-háčku) cca 4,8 cm

V nabídce mám více několik typů řetízků, které si k přívěsku můžete zakoupit.

ACHÁT

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Vlastnosti: přiřazen planetě Merkur. Je to velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, léčí oči, žaludek, dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a léčí je.

Chirurgická ocel - kvalitní nerez materiál, používaný také ve zdravotnictví, má zdravotní atest, nečerná, je pevný-drží stálý tvar, hypoalergenní-vhodný pro alergiky.

*cena je za samotný výrobek (bez krabičky)

Objednávku odesílám v termínu,který je psaný u výrobku-až po připsání platby na účet.Termíny nejsou u všech výrobků stejné.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.