cz

mitul

mitul

Vítám vás ve svém obchůdku!

Být originální. Upoutat šperkem nebo jiným doplňkem, který nikdo nemá, drobností, která podtrhne Váš vkus a Vaši osobnost. To vše věřím, že najdete v mé galerii a vyberete si přesně pro vás.

Když potvořím, dokáže mě ovlivňovat to, jak se v tu chvíli cítím, co prožívám, na co myslím,..... A tak za mé nápady děkuji paní Můze, která když přijde, nikdy nezapomene přinést dárek. Neviditelný balíček plný vzpomínek, nostalgie, nálad, radostí i strastí. V každém mém výrobku je kousek. Pro mne je minulostí, s Vámi ho něco čeká.  A já si přeji ať je to jen to dobré.

Při práci používám kvalitní materiály, jak české tak zahraniční výroby. Pracuji s jehlou, pevnou nití, rokailem i s šicím strojem a s látkami. Miluji preciznost a dost často i titěrnou prácičku, originalitu, praktičnost a dobré nápady.

U každého šperku se snažím kromě dobré propracovanosti i o to, aby dobře seděl, nikde neškrabal, dobře se zapínal, prostě aby lehce splynul s novým majitelem.

Se šicím strojem jsem si začala už ve čtrnácti. A protože v té době se kvalitní a hlavně moderní ohoz dal sehnat jen v nedostižné cizině, nebo v tuzexu (taky pro mě nedostižné), nezbývalo mi nic jiného, než se naučit šít a to vysněné si ušít sama.

Ke korálkům mě dohnala zase touha se fintit a hlavně mít něco originálního.

***************************************

Pokud byste chtěli nějaký šperk v jiné barevné kombinaci nebo právě ten, který už je prodaný,  náušničky k náhrdelníku a pod.; napište, určitě se domluvíme a něco vymyslíme.

Na vaše přání provedu speciální úpravy: např. přidám prodlužovací řetízek a vyměním háčky u náušnic za háčky z pravého stříbra nebo z antialergického drátku zn. Osteofix.

Zboží posílám vždy doporučeně a pečlivě zabalené. Je pojištěné proti ztrátě. Když si vyberete víc zboží, účtuji jen jedno poštovné.

Jsem registrovaná u živnostenského úřadu, nákup v mém obchůdku probíhá tedy v souladu s § 53 občanského zákoníku.

Přeji příjemné nakupování a pokukování!

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.