cz

mithril

mithril
Novinky/sdělení:
23.3.2017 10:12:39
Postpně jsou vkládány nové skladové kraslice: nahlédněte a vyberte si tu svoji! Těším se na spolupráci!
Další novinky...

Ahojte všichni, kdo jste sem zavítali!

Pocházím z kouzelné Vysočiny a svou energii (vedle péče o synka) ráda věnuji kreativní tvorbě.

Sem na potvor jsem se registrovala ji dávno, prodej jsem však spustila až teď (7/2015)

Těžiště mého prodeje leží v ručně modelovaných polymerových špercích, ale najdete zde i jiné druhy zboží! 

-------------------------------------------------------------------------------------

Bižuterii jsem začala vyrábět před několika lety (2006) jako asi každá druhá: korálkováním... Po čase mne ale tato forma tvoření šperků přestala naplňovat a tak jsem propadla polymerovým hmotám :) 

Jejich variabilita je úžasná, možností nabízejí obrovské množství- proto je většina šperkových produktů, které zde najdete, vyrobena z nich.

                     

Již dlouho se věnuji výrobě jedinečných vyškrabávaných kraslic: odklonila jsem se od klasických motivů a zpracovávám kraslice po svém. Každá z nich je jedinečným sběratelským originálem, protože nikdy se nepovede vyškrábat motiv dvakrát naprosto stejně.

                      

Mimo vyškrábávaných u mne ale najdete i jiné druhy kraslic :) Zpracovávám především slepičí, kachní a husí kraslice, na přání mohu vytvořit i pštrosí.

                  

Děkuji Vám, že respektujete má autorská práva!

-------------------------------------------------------------------------------------

Všechny moje práce jsou zhotoveny na základě autorských návrhů a každý jednotlivý kus je neopakovatelným originálem.

Přeji Vám příjemnou prohlídku a budu se těšit na naši spolupráci!

-------------------------------------------------------------------------------------

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami pro nákup u prodejce Mithril prodávajícího v e-shopu potvor.cz a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

1) Objednávka, uzavření kupní smlouvy

a) Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícího prodejci.

b) Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo emailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

c) Předmětem kupní smluvy je zboží z nabídky prodávajícího: fotografie mají ilustrativní charakter (reálné zboží se může nepatrně lišit- u zboží, které není skladem). Zboží je rukodělným výrobkem, každý kus je originál, nepatrné odchylky ve velikosti či tvaru jednotlivých kusů nejsou vadou!

d) Při požadavku změny charakteru objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

e) O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2) Dodací podmínky

a) Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu skladové zboží po obdržení platby nejpozději do tří dnů od přijetí platby na účet, není-li u zboží uvedeno jinak (delší dodací lhůta u zakázkové výroby).

b) Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní, objemnější pak jako doporučený či cenný balíček, odesíláno je 2x týdně: v úterý a v pátek. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

c) Na dobírku prodávající neposílá, nepoptávejte ji, prosím. Osobní předání a platba v hotovosti jsou možné pouze po předchozí domluvě.

3) Odstoupení od smlouva a vrácení zboží

a) Zakoupené zboží lze do 14-ti dnů bez udání důvodů vrátit: nepoškozené, v původním balení včetně faktury, nepoužívané a zaslané na adresu prodávajícího. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

b) Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

c) Vrátí- li se zboží poškozené, evidentně používané či jinak znehodnocené, bude z ceny odečtena poměrná část za uvedení zboží do původního stavu.

d) O vrácení zboží do 14ti dnů od zakoupení musí kupující prodejce informovat (vnitřní poštou fleru nebo e-mailem ještě před odesláním zboží).

e) Právo na vrácení zboží ve 14-tidenní lhůtě zaniká, bylo-li zboží vyrobeno na zakázku, či dle přání zákazníka upraveno.

f) Po přijetí vráceného nepoškozeného a originálně baleného zboží prodávajícím budou kupujícímu vráceny peníze za zboží včetně poštovného na účet, který kupující prodávajícímu udá.

g) Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

4) Reklamace

a) Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

b) Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

c) Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující ji na vyžádání obdrží spolu se zbožím a má možnost si ji i sám v případě ztráty vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

d) Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením. Zákazníkovi je spolu se zbožím odeslán také návod k použití u výrobků.

e) Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

Tyto obchodní podmínky jsou účinné od 1.3.2015

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.