cz

Mirna

Mirna

Vítejte v mé prodejní origami galerii.

Znamená to, že jste zavítali do světa originálního šperku, jehož počátek můžeme vypozorovat už v 9.století a pochází z japonska.
Všechny šperky a dekorace, co zde naleznete jsou zhotoveny ze speciálních origami papírů a to buď strojových nebo, a to převážně, z ručně vyráběných až v dalekém Japonsku. Takové papíry se nazývají washi a jsou unikátní svoji originalitou a něžnou krásou. Zde je jen malá ukázka, protože kdybych měla nafotit všechny tyto skvosty, tak by mi to zabralo hodiny.

Každý šperk je po složení pečlivě nalakován bezbarvým lakem, takže odolá i mírnému dešti, ale do bazénu bych si jej raději nebrala. Všechny šperky jsou opatřeny háčky nebo puzetkami z chirurgické oceli, tudíž jsou vhodné i pro alergiky. Jestliže nemáte v uších dirky, tak nezoufejte, zhotovím vám šperk na klipsny.

A co zde můžete najít?

Mám ráda různorodost, tak se můžete těšit na spousty druhů zvířat, mýtické tvory jako jsou draci, tak i geometrická tělesa jako jsou kostičky, jehlánky atd. Ovšem nejdůležitějším a s Japonskem spojovaným tvorem jsou jeřábi. Proto jich zde naleznete nejvíce. Traduje se, že když poskládáte 1000 jeřábů, tak se vám splní vaše nejtoužebnější přání.

Jeřábi

Motýlci

Malé puzetky

To je jen malá ukázka toho co se dá vytvořit. Na celou moji tvorbu se podívejte do galerie.

A teď trochu chlubení...

Jestli chcete vidět mě a mé šperky naživo, tak si rozklikněte tento odkaz. Uvidíte jak skládám origami v pořadu ČT. Byl to přímý přenos, takže to byla docela sranda:-)

Moje šperky udělaly už radost jak moderátorce Gabriela Lefendy, tak i zpěvačce Lucii Bílé. Zde se můžete podívat jak jí sluší.

Jestli i tak byste měli jinou představu, tak mne neváhejte kontaktovat vnitřní poštou. Nemožné dělám na počkání a zázraky do 3 dnů.

A ještě závěrem... Mám tu něco i pro muže a milovníky hvězdných válek. Je to opravdový skvost. Mistr Yoda jako spona na kravatu nebo jen jako dekorace. Na sponu lze dát i netopýra nebo kraba.

Ať vás provází síla:-)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.