cz

Minkor

Minkor

Vítejte v mém obchůdku Usmívající se!

Vyrábím náramky z přírodních minerálů a drahých kamenů. Každý náramek je originál, jelikož kameny jsou přírodní a nenaleznete dva totožné. V nabídce mám spoustu druhů náramků a nabídka se neustále rozšiřuje.

Pokud tedy máte zájem o výrobu nějakého jiného náramku než nabízím, napište mi a určitě se domluvíme. Není problém náramky přizpůsobit obvodu Vašeho zápěstí.

Ke každému náramku dostanete kartičku, kde je popsáno, jak se o náramek starat, a dárkový pytlíček v černé nebo bílé barvě.

Děkuji, že jste navštívili můj profil Mrkající!

 

Jak se starat o náramky?
Většina náramků je z absolutně přírodních minerálů. (Pokud je to jinak, vždy to uvedu u konkrétního produktu.) Korálky proto nikdy nejsou naprosto stejné. Barevné odstíny se mohou lišit a v průběhu času se mohou korálky lehce ošoupat.

  • Korálky nevystavujte přímému slunečnímu svitu, některé korálky mohou ztrácet na barevné intenzitě.
  • Náramky sundavejte před sprchováním, koupáním, mytím nádobí a silné fyzické námaze. Neměli by přijít do kontaktu s kosmetikou, mýdlem, čistícími prostředky a agresivním potem.
  • Náramky jsou navlečeny na pružné elastické vlákno, takže při nandavání a sundavání z ruky by se náramek neměl přetrhnout. Nezkoušejte ale sílu elastického vlákna natahováním.
  • Některé korálky jsou křehké, proto dávejte pozor, aby Vám náramek neupadl.

Způsob dopravy
Zasílám Českou poštou nebo přes Zásilkovnu v bublinkové obálce.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.