cz

MilkshakeHero

MilkshakeHero
Novinky/sdělení:
25.3.2016 16:19:50
!!VÝPRODEJ TENISEK!! NA VŠECHNY SKLADEM SLEVA 30%!! (vel. 35-40 pokud není stanoveno jinak)~ Taky jsou opět dostupné sluneční brýle, které mohou být i...
Další novinky...

mh

Srdečně Vás vítám v obchůdku Milkshake Hero! ^^

Milkshake Hero je začínající značka, která se soustředí na tvorbu nevšedních doplňků. Převážně tedy malovanou obuv a šperky. Časem se můžete těšit i na jedinečná trička s autorskými motivy.


Ke každé objednávce dáreček ZDARMA!

Naleznate u nás především ručně malované jedinečné boty. Můžete si vybrat mezi balerínkami, klasickými kotníčkovými teniskami, popřípadě se občas mohou objevit i limitované edice obuvi. V nabídce jsou zatím pouze dámské velikosti (36-41), ale časem bychom rádi zavedli i velikosti pánské.

Obuv

Obuv je malovaná kvalitními akrylovými barvami a zafixována speciálním lakem. Ke každému páru je přiložený lísteček s instrukcemi jak o ně správně pečovat.

 

Na přání

Obuv i šperky lze samozřejmě také vyrobit speciálně podle Vašich nejdivočejších snů. Pokud si budete přát malované boty na přání, stačí když nám napíšete zprávu (s popisem Vašeho vysněného motivu a požadované velikosti a typu obuvi).

Mimoni

(Ukázka obuvi na přání; motiv Mimoňů)

Šperky z naší nabídky jsou vyrobeny z polymerových hmot, některé jsou dodatečně ručně malované. Snažíme se vytvářet jedinečné doplňky, které Vám rozveselí jakýkoliv outfit.

šperky


Děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se na objednávky! :)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.