cz

Matrixka

Matrixka
Novinky/sdělení:
14.3.2022 12:19:55
Od 16.3-1.4. jsem na dovolené, objednávky přijímám, ale vyřizuji až po této době. Děkuji za pochopení :)
Další novinky...

Dobrý den, vitejte na mém profilu :) Strašně ráda a s láskou vytvářím různé šperky z polymerové hmoty fimo, křišťálové pryskyřice, korálků, peříček, cínu a mnoho dalšího. Moc mě to baví a jsem ráda když moje výrobky potěší i někoho jiného ;)

Šperky z křišťálové pryskyřice jsou lehké a vkusné, je to vlastně imitace skla, ale narozdíl od skla nehrozí u šperků, že se rozbijí. Různé barevné motivy jsou výsledkem mé práce s grafickými programy. Neporušují tedy žádná autorská práva. Poté jsou vytištěny ve fotolabu na vysoce lesklý a kvalitní papír. Vytsřiženy a nalepeny do určeného lůžka. Motiv se zalévá min 2x a každé schnutí trvá až 24h. Proto je doba dodání min týden, aby šperky krásně zaschly a nepoškodily se.
Náušnice zapínací o velikosti 1 cm, 1,2 cm a 1,4 cm jsou hypoalergenní, neobsahují nikl ani olovo.

Pokud by se Vám zalíbil nějaky motiv a chtěli by jste k němu dodělat náhrdelník, náušnice nebo prstýnek, určitě napište, domluvíme se. :) Stějně tak, pokud by jste chtěli zalít svůj motiv.(+20Kč/ks příplatek)

Fotografie mohou být na Vašem monitoru jinak barevné, než na mém. Tím pádem výrobek může být ve skutečnosti v trošku jiném odstínu barvy než jakou vidíte na fotografii.

Poštovné - základní cena za poslání jednoho šperku je 55 Kč (45/47Kč=doporučeně+6/7Kč obálka). Jsem z Brna, takže pokud budete chtit můžeme se domluvit na osobním odběru ;)

Objednávky odesílám pouze 1x týdně. (pokud to spěchá samozřejmě se domluvíme ;)

Děkuji za milou návštěvu a přijďte zas ;)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.