cz

martie

martie
Novinky/sdělení:
21.11.2013 10:33:49
Martie můžete vidět na listopadovém Handmademarketu na Andělu - 30. listopadu. Můžete si zde prohlédnout a osahat všechno zboží, které je vystaveno na...
Další novinky...

Ahoj,

jmenuji se Martina, toho času na mateřské dovolené s mladší dcerou v jedné malé vísce východně od Prahy.

V mé nabídce naleznete zejména trička s textilními aplikacemi doplněnými ruční malbou či trička čistě ručně malovaná. K malbě používám kvalitní barvy na textil, které jsou tepelně fixovány, a díky tomu je jimi dekorovaný textil možno prát v pračce do 40C - pro delší životnost malby nicméně doporučuji ruční praní a žehlení z rubové strany.

Další početnou skupinu mých výrobků tvoří produkty z polymerových hmot. Občas u mne ale můžete narazit i na výrobky tvořené dalšími rozličnými technikami :).

Zakoupíte-li u mne výrobek a budete-li s ním z jakéhokoliv důvodu nespokojeni, máte právo jej do 14-ti dnů vrátit. Stejně tak máte právo reklamace výrobku z důvodu vady materiálu (nevztahuje se na běžné obnošení či nesprávnou manipulaci s výrobkem).

Postrádáte-li v mém profilu či u mých výrobků nějaké informace, není nic jednoduššího než mne kontaktovat a poptat se. Stejně tak, pokud by se Vám něco u mne líbilo, ale přáli byste si jinou velikost - jinou barvu atp., namaluji i na přání. Budu se těšit.

 

Výrobky zasílám doporučeně prostřednictvím České pošty v obálkách, bublinkových obálkách, krabičkách. Na poštu chodím většinou 2x do týdne, zboží odesílám nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí platby ... spěcháte-li na balíček, napište mi to. 

Po předchozí domluvě je možné i osobní vyzvednutí zboží na Praze- východ : Úvaly a přilehlé okolí, popřípadě v Praze 7, 8 a 9.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.