cz

Made in Čičiland

Made in Čičiland
Novinky/sdělení:
3.6.2014 17:49:11
Vysílám novinky ze zóny kruhů, tentokrát samé puntíky :)
Další novinky...

Vítejte ve zdejším duhovém kočičím koutku milí přátelé koček a puntíků :)

Made in Čičiland nabízí umňoukané doplňky (přívěsky, náušnice, brože) a další šperky inspirované všemi barvami duhy. Neposedně střídá nejrůznější materiály, polymery, pryskyřice, skleněné korálky, dřevo, kamínky Swarovski. Made in Čičiland je autorská značka milující barvy , hravý design a pohodové dny.
V Čičilandu je každá kočka jako doma !

Každý šperk je originál a každá číča má své vlastní jméno. Všechny jsou tvořeny s nejvyšší pečlivostí a s láskou.

Těším se, že si tu najdete kousek, který se bude hodit k vašemu stylu. Pokud ne a máte jinou představu, neváhejte mě kontaktovat, ráda ji pro vás zrealizuji.
Třeba  se vám líbí náušnice ale potřebujete i stejný typ v přívěšku? Potřebujete přívěšek nebo naušnice v jiné velikosti? V jiné barvě? Potřebujete vyměnit háčky k náušnicím za hypoalergenní? Napište mi.

U každého vystaveného kousku si v případě koupi přečtěte návod k použití. Všechny používané komponenty jsou bižuterijní, ale vždy je mohu vyměnit za stříbrné nebo rhodiované. Pozor! Výrobky vznikají v prostředí plném kočičích alergenů :). Balím do bublinek a odesílám poštovním holubem doporučeně 1x týdně. Zaplacené zakázky se snažím vybavit co nedříve, nejpozději do 5 dnů od připsání platby na účet. Na dobírku po špatných zkušenostech nezasílám. Objednávka, která nebude do 14 dnů od objednání uhrazena, bude stornována. Pokud napíšete, ráda Vám s platbou počkám.

Pokud mávnutí motýlích křídel může způsobit změnu počasí na jiném kontinentu, potom je možné, že energie se kterou tvořím, bude působit pozitivně i ve vašem životě.

Můžete směle objednávat, psát svoje chvály, připomínky, přání. Vrr mňau :)

S láskou vaše =^ㅅ^=

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.