cz

liduli

liduli
Novinky/sdělení:
30.11.2013 22:46:07
Postupně vkládám hedvábné povlaky, bavlněné povlaky s hedvábnými aplikacemi. Budou i kosmetická pozdra (rovněž hedvábná). Časem dojde možná i na šperk...
Další novinky...

Zkusila jsem opravdu ledacos, mám ráda experimentování, zkoušení nových technik třeba jen proto, abych měla alespoň tušení o čem je řeč. Co jsem tedy ještě nezkrotila je drát a s kleštěmi mi to malounko začíná jít. Říkám si: Bože, jak já miluju to hedvábí - tam nepotřebuju kleště, žhavé sklo, nůžky, pájku, lepidlo a ledacos dalšího  - tam potřebuju jen dobrou náladu a dobrou ruku ve výběru barev. Nedělám tradiční malbu na hedvábí - nemám rám a tak jsem se to naučila i bez rámu a je to zase úplně něco jiného. Miluji abstrakci a hedvábí mi k tomu dává nespočet  příležitostí.

Tvořit aktivněji a jít s kůží na trh jsem se odvážila v lednu 2010 po propuknutí mé nemoci, kdy jsem byla varována, že prognóza je chromnutí rukou a nohou, takže jemná motorika nebo cokoliv titěrného jsou ideálním oddálením takového stavu. A co hlavně: tvořím s radostí pro radost druhých!

Co u mě můžete nalézt? Hedvábí jsem už zmiňovala (šály, šátky, hedvábné povlaky, kosmetická pouzdra, kravaty, motýlky), od bavlny povlaky na polštáře v různých rozměrech a protože vkládání mi jde pomalu, tak časem se třeba objeví i sekce se šperky z polodrahokamů - ráda je kombinuji s hedvábím.

 

Zásilky posílám po přijetí platby přes Českou poštu. Při větší objemu objednávky se poštovné může navýšit.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.