cz

Lenka B

Lenka B

O MÉ TVORBĚ:

Nejraději tvořím z přírodních a přírodě blízkých materiálů, jakými jsou minerály, perleť, dřevo, rouno, sklo a mnohé další. Příroda je pro mě velkou láskou a inspirací.

Mám zkušenosti s vedením řemeslných dílen pro děti i dospělé zaměřené na  pletení košíků z pedigu, výrobu šperků, plstění, výrobu svíček, mýdel a práci s hlínou či mastkem.

 

MOŽNÉ ÚPRAVY ŠPERKŮ:

Máte-li alergii na běžný kov, objednejte si spolu s vybranými náušnicemi háčky z chirurgické oceli, výměnu provedu automaticky. Vyberte si jednu z následujících variant:

*háčky z chirurgické oceli (+ 9 Kč) = afroháček s kuličkou a pružinkou z chirurgické oceli 316L

*háčky z Osteofixu (+ 18 Kč) = vlastnoručně vyrobený háček z Osteofixu – chirurgické oceli pro implantáty (W.Nr. 1.4441)

U ketlovaných a kroužkovaných náramků vám na přání upravím jejich délku.

 

DOPRAVA A PLATBA

Doporučeně v bublinkové obálce do týdne, zpravidla do dvou pracovních dnů po obdržení platby. Nemáte-li bankovní účet, můžete objednávku uhradit složenkou na kterékoli poště.

Informace pro zákazníky ze Slovenska:

- Plaťte převodem bez zbytečných poplatků - mám účet u Fio banky, platbu zadejte jako vnitrostátní převod s kódem banky 8330.

- Uvedená cena poštovného 115 Kč platí pro zásilky s hodnotou do 1200 Kč a váhou do 100 g. Při vyšší hodnotě a váze navyšuji poštovné, při váze do 250 g na 150 Kč a při hodnotě nad 1200 Kč na 240 Kč.

 

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami prodejce Lenka B (viz profil).

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.