cz

ledova2014

ledova2014
Novinky/sdělení:
5.2.2018 16:00:32
Komentář od neregistrovaného uživatele5.2.2018 15:45:53Děkuji za krásnou čepičku a za dáreček :-)Hezký den Sýkorová
Další novinky...

༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻

Dobrý den, jmenuji se Lenka a vítám Vás na stránkách věnovaných  mé nejzamilovanější tvorbě ,  kde nic nového není problém vytvořit a vše je vyrobeno s láskou ,  úctou k materiálům a nekonečnou kreativní náladou nad nově vznikajícími barevně mnohdy neopakovatelnými výrobky , a tou je háčkování:)
Občas mi projde rukou nějaký nově vytvořený obrázek, občas se proháčkuju od čepice ke košíčku, od košíčku k prostírání, od prostírání k polštářkům, vždy je to ale příjemná a zábavná změna, která  možná potěší právě Vás, nebo někoho z Vašich milovaných :)
Všechny  vystavené výrobky jsou originální, a tedy nelze vyrobit na zakázku co se barevných výrobků týče totožný kus. Použité míchání přízí jsou momentálním nápadem či automatickým chodem barev, který nelze vyrobit ve stejném barevném sledu, pouze lze vyrobit kus podobný ve stejné barvě. Originál je vždy jen jeden.

 

Téměř všechny setíky a čepice z mé nabídky jsou vyrobeny háčkováním a pouze nepatrná část je pletena, jako například svetříky a některé čapky a nákrčníky.
Cena výrobků se odvíjí od použité příze, od ceny příze, od časové náročnosti zpracování, proto stejně barevný setík může být cenově rozdílný , bylo li u něj použito více či méně příze , byl vyroben náročnějším vzorkem na zpracování a podobně.
Některé příze mohou být také zakoupeny u výrobce v akční ceně a pak se také cena může lišit.
U setů s bezprstovými rukavičkami je použita velmi vysoká materiálová gramáž,( u jiných přízí z takové gramáže může být upleten například svetřík), tato příze je krásně hebká, silná a proto je použito mnohem více materiálu.

 

Na vaše dotazy, připomínky a komentáře se budu těšit a přeji příjemné brouzdání....

༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥༻༺♥

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.