cz

Larenty

Larenty
Novinky/sdělení:
28.8.2021 15:01:35
Obchod znovu otevřen.. :) Těším se na Vaše objednávky...
Další novinky...

DOBA DODÁNÍ

V nabídce naleznete již vyrobené zboží, takže nejsou možné změny. Z důvodu nedostatku času, odesílám 1x za 7 dní. Děkuji za pochopení.

U některých výrobků najdete dodání do 7 pracovních dnů a to proto, že je nemám vyrobené dopředu (zvířátka, miniaturky jídla) a musím je znovu zhotovit, výrobu šperku začínám připsáním platby na účet, o které dostanete informační email. Zboží odesílám pouze 1x týdně a to každé uterý..!

!Naušnice jsou prodávány vždy jako pár! (ikdyž při objednání jsou jednotky v ks)

Pejsci na přání dle fotky a nebo v případě změny jednobarevných pejsků změnu napište pod objednávku.

DÁRKOVÉ BALENI

Pokud jste si u mě v nabídce vybrali naušnice a chcete je dát jako dárek, stačí přikoupit dárkovou krabičku. (klik na obrázek)

 

 VÝMĚNA HÁČKŮ či PUZETKY ZA TY Z CHIRURGICKÉ OCELI

Pro slečny s citlivou pokožkou, možnost výměny afrohačku nebo puzetky u peciček za chirurgickou ocel, která nezpůsobuje alergie a nijak kůži nedráždí - cena 8 Kč za pár. (klik na obrázek)

Výměna je možná u všech naušnic, ale výměna puzetky u peciček je možná jen u výrobků, které lze opakovaně vyrábět (hrníčky, zvířátka, výrobky na přání)

háček  

Možná výměna za KLIPSY (náušnice pro ty bez dírek v uchu).

 

ODESÍLÁNÍ

Zboží odesílám po připsání platby na účet pouze jeden den v týdnu a to každý PÁTEK z důvodu špatné dostupnosti k poště. Při objednáni více kusů šperku platíme samozřejmě jen jedno poštovné.

V případě nedoručení zboží do 5 pracovních dnů od upozornění emailem o odeslání mě kontaktujte, chyba je zřejmě na straně pošty a já vzniklou situaci budu řešit.

 

NĚCO O MNĚ

Jsem absolventka Masarykovy univerzity v Brně ekonomické fakulty, i přes jiné zaměření mě výroba šperků z FIMA naprosto pohltila a uchvátila svými možnostmi, proto se jí věnuji naplno..

Jsem ráda, že se Vám mé šperky libí a navštěvujte můj profil, velice si toho vážím a proto v případě, že se Vám zalíbí některé z mých prodaných šperků - kontaktujte mě, pokusím se Vám, co nejvíce vyhovět.

Z důvodu nedostatku času šperky na přání tvořím vyjmečně, pokud se s Vámi domluvím na zakázce počítejte, prosím, s delší dobou dodání - nevadí mi, pokud se mi pak připomínáte a píšete, vždy se snažím reagovat zpět, ale bohužel není v mých možnostech vždy vše urychlit, protože jsem na všechno sama a objednávky z nabídky již vytvořených šperků mají přednost.

Obdivuji lidi, kteří se nebojí být originální a svoji, cením si snahy každého, kdo tvoří ze sebe a s láskou.. Touto cestou prosím o respektování a nekopírování mých výrobků.

 

MOJE TVORBA

Snažím se co nejvěrněji napodobit jídlo, upravit jej tak aby vypadalo lákavě a bylo extravagantně nepřehlédnutelnou ozdobou.

jídlo

Vytvářím šperky v podobě zvířátek, pro milovníky pejsků nově i pejsky na přání.

Miluji barvy, míchání různých odstínů a jejich splynutí v přívěšcích či setících, kde používám různé vzory, nejčastěji můj nejoblíbenější vzor klimt.

vzory

 

OSOBNÍ PŘEDÁNÍ

Osobní předání bohužel z důvodu špatné dostupnosti není možné!

 

BALENÍ

Výrobky zasílám doporučeným dopisem Českou poštou.

Šperky jsou baleny dárkově baleny do celofanových sáčků vhodné velikosti spolu s bižuterní kartou, poté jsou přebaleny bublinkovou fólií nebo jsou vloženy do přepravní krabičky, záleží na typu objednávky, poté jsou odesílány v bublinkové obálce.

 

REKLAMACE

I přes mé snahy šperk co nejlepe zabalit, aby odolal i nešetrné přepravě se může stát, že zboží dorazí poškozené - v tom případě mě kontaktujte.

Situaci můžeme řešit tak, že zboží zašlate zpět, kde jej buď opravím (slepím) a poté Vám je zašlu opravené zpátky nebo Vám navrátím peníze.

Pokud usoudíte, že poškození není natolik vážné, že si jej opravíte sami doporučuji sekundové lepidlo.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.