cz

Kuličky pro kočičky

Kuličky pro kočičky
Novinky/sdělení:
18.12.2023 7:58:23
Objednávky budu přijímat až po Novém roce, děkuji za pochopení a krásné Vánoce všem! :)
Další novinky...

Vítejte v měkoučkém světě plstěných kuliček pro vaše kočičky.  

Možná právě teď přemýšlíte, jakou milou pozornost pořídit pro vaši kočku nebo jaký dáreček přinést na návštěvu pro chlupáče vašich přátel? Všichni moc dobře víme, že kočičáci si samozřejmě veeelice rádi pohrají s roličkou od toaletního papíru, víčkem z pet lahve či kusem bublinkové fólie :) Pokud však nechcete jít na návštěvu s kusem igelitu či chcete vaši kočičku rozmazlit víc, než jen cárem zmačkaného papíru, potom je plstěná hračka pro kočku se šantou či kozlíkem dobrý tip na dáreček a spousta legrace pro vás i kočičku zaručena :)

Ovčí vlna je sama o sobě pro kočku velmi přitažlivá, a to jak svou vůní, tak i strukturou. Pro plstění kuliček používám tu nejměkčí a nejněžnější vlnu Merino, která je na dotek velmi příjemná. Ve spojení s bylinou zvanou šanta kočičí či kozlíkem lékařským (valeriana, baldrián) jde o kombinaci přímo ďábelsky neodolatelnou. 

Líbí se vám cokoli z prodaného zboží, které již není v nabídce? Máte zájem o jiné barvy, vzory, velikost nebo třeba chcete kuličku úplně bez bylinek? Neváhejte mi napsat, ráda vám vyjdu vstříc a splním vaše i kočičí přání, pokud to jen trochu bude možné :)

A jak to všechno vzniklo?

Na začátku všeho byla koule. Vlastně ani nebyla myšlena pro kočky, prostě jsem se chtěla naučit plstit. Když byla kulička úspěšně uplstěna, odešla jsem do kuchyně uvařit kávu. Když se vrátím, kulička nikde. Po bližším ohledání najdu ve vedlejší místnosti naši kočku, jak se s kuličkou mazlí, válí sudy a vyhazuje ji do vzduchu. Tak vznikla kulička pro kočku :) Později mě napadlo do ní pro větší efekt zaplstit lístky sušené šanty kočičí nebo kozlíku lékařského. Ať mají kuličky úspěch i u vás :)

Aktuálně se v naší domácnosti nachází dvě kočičí holky, jeden kocourek a dále podporujeme i venkovní kočičky v okolí péčí a pravidelnou stravou :)

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.