cz

KalamityM

KalamityM

Vítejte v mém krámku plném originálních šperků, vyráběných jak jinak než s láskou. 

Najdete zde ručně vyráběné náhrdelníky, náramky a náušnice nejenom z přírodních materiálů: minerálů, korálu, perleti, dřeva, ale i z různých korálků a bižuterních komponentů. Říkají mi Majka a jsem z Brna. Mám ráda přírodu a její nádherné barvy, které se snažím pro svou tvorbu maximálně využít. Před pár lety jsem objevila krásu kamínků a odtud už nebylo daleko ke tvoření šperků, protože neznám lepší způsob jak mít své oblíbené kamínky u sebe než jako šperk. A jelikož se chci s někým podělit o ten krásný pocit, který mi kamínky přinášejí, rozhodla jsem se otevřít si tento virtuální krámek.
Doufám, že moje výrobky vás i vaše blízké potěší. Správně vybranými šperky můžete svůj vzhled podtrhnout a vyladit k dokonalosti.
Pokud nenajdete tu správnou barvu nebo délku korálů, náramků či náušnic, ráda vše přizpůsobím vašemu přání. Stačí kontaktovat mě interní poštou.
Součástí náušnic jsou samozřejmě zdarma umělohmotné zarážky.
Náušnicové háčky je možné za příplatek 15 Kč vyměnit za nerezové antialergenní háčky.

Doprava: poštou, doporučeně dle tarifů ČP. Zboží pošlu nejdéle do tří pracovních dnů po připsání úhrady na můj účet. Balení: převážně v bublinkové obálce, pečlivě zabaleno, aby nedošlo k poškození. V rámci Brna je možné dohodnout osobní převzetí, můžete tak ušetřit poštovné.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.