cz

GOMI

GOMI

Dlouho jsem nosila v hlavě myšlenku a v srdci přání, tvořit něco originálního, mít něco svého a dělat věci tak, jak se mi líbí. A protože pocházím z krásné, ale věčně studené Šumavy, tak za jednoho chladného a temného večera jsem vzala do ruky háček a klubíčko... zapojila trošku fantazie a tím vzniknul můj první originální Vimperský kulíšek.
K ručním pracím jsem inklinovala od malička a to díky paní učitelce, které se pod rukama zrodily nádherné kousky a ty jsem vždy obdivovala.
U výrobku vždy garantuji originalitu, kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.Při výrobě dbám zejména na použití kvalitních a osvědčených materiálů – přírodních či směsových přízí obsahující alpaku, 100% vlnu, hedvábí, bavlnu..
Všechny mnou vyrobené čepičky se vyznačují padnoucími střihy, propracovanými detaily, vkusnou jednoduchou barevností...prostě tak, aby co nejefektivněji zapadly do vašeho šatníku.
Střihy výrobků jsou většinou originální, často výsledkem čiré improvizace a momentálního prozření.
Vše vzniká u mě doma v maličké dílně. Za celým procesem od výběru přízí, přes výrobu, focení a balení stojím já a mé ruce.Každý originální kousek je vyroben poctivě a s láskou.
GOMI je malou rybkou v rybníku handmade značek, ale pro mě je to celý svět, který mi pomáháte budovat a za to vám z celého srdce děkuji                                     

 

 

                                         

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.