cz

galajana

galajana
Novinky/sdělení:
6.5.2019 21:49:41
Nově mohu poslat i na zásilkovnu. V případě zájmu mne kontaktujte. Jana
Další novinky...

Ahoj, jmenuji se Jana.

vítám vás v mém světě kabelek originálních střihů  a šitých z kvalitních materiálů.

Všechny střihy si vymýšlím a dělám sama.

 

Kabelky šiju většinou pouze v jednom originálním kuse. Kabelky jsou různé, protože každá látka mne inspiruje k něčemu jinému. Jestli by se vám některá líbila, ale potřebujete jinou barevnost nebo velikost, neváhejte mne kontaktovat, ráda vyhovím a ušiju vám kabelku podle vašich potřeb.

Kabelky jsou šité v nekuřáckém prostředí, z předem vypraných látek nových, někdy i z recy materiálů což je většinou džínovina,samozřejmně taky vypraná.


Jak se starat o kabelky? Doporučuji šetrné praní v ruce, u látkových praní na  30 stupnů, žehlit opatrně, koženku nežehlit vůbec :)

Kabelky posílám službou PPl ale mohu na přání i poštou , Zabaleno v igelitových obálkách nebo recy krabicích.  Doba dodání nejdéle 14 dnů od připsání platby. Některé kousky mám skladem a mohu poslat ihned po připsání platby.

Pokud by vás ještě něco zajímalo, ptejte se.

 

pokud vás zajímá jak vypadají kabelky na postavě tak vás zvu na kukandu :)

 

 

 Pokud se vám zboží z nějakého důvodu nelíbí,je možné neporušené a nenošené vrátit zpět---
1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce „galajana" Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu „galajana") a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
2.2: Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od podání objednávky.
2.3: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
2.4: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
2.5: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
2.6: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 10 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

2.7: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.
2.8: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.
2.9: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změny ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.
2.10: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
2.11: Při převzetí zboží zákazník obdrží účetní doklad, který souží zároveň jako dodací a záruční list.

3. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

3.1: Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 14 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího.

3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.