cz

Eirellin

Eirellin

Krásný den,

vítám Vás ve svém světě, v mém virtuálním obchůdku :-)...

Kam budu postupně vkládat více a více ze své tvorby... převážně šité nebo malované...

 

A něco o mně:

Jmenuji se Janka... ale oslovení Eirellin, už je mi za ta léta bližší... tedy za těch šetnáct let, co jsem to jméno pro sebe objevila... i můj manžel mne poznal právě jako Eirellin... ovšem vůbec nejčastěji v poslední době slýchám na: "Mami. Mami! Mami? Mamíííí!"... jsem totiž maminkou čtyř dětí - vnímavého a zvídavého třeťáka Benedikta, obratného a mazaného divocha a prvňáka Samuela, sladké a šikovné princezny Eliany Marie a roztomiloučké malinké princezničky Bereniky Anny.

Posledních devět let jsem tedy především mámou na plný úvazek, a znalosti a zkušenosti získané při studiu oděvního návrhářství a výtvarné výchovy, tak vkládám především do tvorby pro svoje děti. Všechny ty hračky, sukýnky, trička, didaktické pomůcky, dětské dečky, polštářky a podobně původně vznikly a mnohé další zrovna vznikají právě pro ně.

Miluji svoje děti a svého manžela, miluji ranní nevstávání z vyhřáté postele a také nerušené čtení (což ani jedno aktuálně nejde moc dohromady se čtyřmi malými dětmi...:-) ), miluji čerstvě upečené pečivo, domácí makový koláč, čokoládu, hermelín na rozpečených rohlících... Miluji pokroucené tvary borovic rýsující se v zapadajícím slunci, šumění větru v duboví, zurčení potoka a kapky deště... zvláště za oknem... Miluji světlo prodírající se lesním příkrovem... Miluji barvy kvetoucích květů... Miluji dlouhé rozprávění u ohně za letních večerů...

Miluji krásné věci... miluji příběhy... miluji krásné věci s příběhem...

Na závěr bych se ráda podělila o citát, jehož autorem je svatý František z Assisi: "Kdo pracuje rukama, je dělník. Kdo pracuje rukama a hlavou, je řemeslník. Kdo pracuje rukama, hlavou a srdcem, je umělec."

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.