cz

dzejn

dzejn
Novinky/sdělení:
1.2.2023 21:16:06
Česká pošta od 1.2.2023 opět zdražila poštovné u doporučeného psaní. Protože zde nejde jednoduše změnit poštovné u zboží kterého se to týká, budu pošt...
Další novinky...

Česká pošta od 1.2.2023 opět zdražila poštovné u doporučeného a cenného psaní. Protože zde nejde jednoduše změnit poštovné u zboží kterého se to týká, budu poštovné upravovat při přijetí objednávky. Nové ceny jsou: doporučené psaní do 100 g 73 Kč, doporučené psaní do 500 g 75 Kč, cenné psaní do 100 g 70 Kč, cenné psaní do 500 g 73 Kč, příplatek za zaslání na dobírku 59 Kč.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítám vás ve svém obchůdku a přeji vám příjemnou návštěvu.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí, textil, porcelán, kov a podobné materiály a také ozdobné balení dárků. Tato kreativní činnost je mým velkým koníčkem, možná i proto, že v "civilu" jsem dlouhé roky pracovala v kanceláři a výsledky mé práce byly vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry. Teď mne moje tvorba už pár let tvorba částečně živí, ale i tak mne to stále baví :-)

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech a jednom kamenném obchůdku s ručními výrobky ve Slaném. Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou:-)

Namalování kravaty nebo motýlka trvá většinou 2-3 týdny, záleží na aktuálním množství objednávek.

Pokud máte dotaz na nějaké zboží, napište ho prosím vnitřní poštou - nejlépe pomocí tlačítka "Dotaz ke zboží" u kteréhokoliv zboží. Nepište prosím dotazy do komentářů níže, pravděpodobně si komentář přečtu až za několik dnů nebo týdnů. Děkuji.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.