cz

dzejn

dzejn
Novinky/sdělení:
22.1.2024 1:09:18
Od ledna 2024 nenabízím dopravu Českou poštou z důvodu čím dál horší kvality doručování a stále se zvyšujícím cenám. Nabízím doručení PPL, GEIS nebo Z...
Další novinky...

Zboží zasílám kurýrem PPL nebo GEIS (na Slovensko kurýrem Packety), tomu odpovídají uvedené ceny poštovného. Pokud máte zájem o zaslání na pobočku Zásilkovny, připište to poznámky k objednávce, na kterou pobočku chcete balíček poslat a já při potvrzování objednávky snížím poštovné. Aktuálně je cena zaslání na pobočku Zásilkovny 88 Kč, s dobírkou 109 Kč.
Doručení Českou poštou nenabízím z důvodu neustále se zvyšujících cen a sčím dál horší kvality doručení, s čímž souvisely i časté stížnosti zákazníků.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítám vás ve svém obchůdku a přeji vám příjemnou návštěvu.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí, textil, porcelán, kov a podobné materiály a také ozdobné balení dárků. Tato kreativní činnost je mým velkým koníčkem, možná i proto, že v "civilu" jsem dlouhé roky pracovala v kanceláři a výsledky mé práce byly vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry. Teď mne moje tvorba už pár let tvorba částečně živí, ale i tak mne to stále baví :-)

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech a jednom kamenném obchůdku s ručními výrobky ve Slaném. Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou:-)

Namalování kravaty nebo motýlka trvá většinou 2-3 týdny, záleží na aktuálním množství objednávek.

Pokud máte dotaz na nějaké zboží, napište ho prosím vnitřní poštou - nejlépe pomocí tlačítka "Dotaz ke zboží" u kteréhokoliv zboží. Nepište prosím dotazy do komentářů níže, pravděpodobně si komentář přečtu až za několik dnů nebo týdnů. Děkuji.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.