cz

dzejn

dzejn
Novinky/sdělení:
18.7.2018 21:50:35
V době od 25. 7. do 12. 8. 2018 jsem na táboře uprostřed lesů a pravděpodobně nebudu mít moc přístup k internetu. Objednávky potvrdím co nejdříve, zap...
Další novinky...

Vítám vás ve svém obchůdku a přeji vám příjemnou návštěvu.

Tvořením a ručními pracemi se zabývám už od dětství, několik posledních let mě nejvíc baví malování na hedvábí, textil, porcelán, kov a podobné materiály a také ozdobné balení dárků. Tato kreativní činnost je mým velkým koníčkem, možná i proto, že v "civilu" pracuji v kanceláři a výsledky mé práce jsou vidět jen v podobě šanonů naplněných papíry. Ale věřím tomu, že se jednou výtvarné práci budu věnovat naplno, třeba v nějaké té vysněné chaloupce u lesa:-)

Moje výrobky můžete najít v několika internetových obchodech, jednom kamenném obchůdku s ručními výrobky ve Slaném a v ostravském obchůdku s hudebninami. Ráda vytvořím výrobek přesně podle Vašeho přání, neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou:-)

Namalování kravaty nebo motýlka trvá většinou 2-3 týdny, záleží na aktuálním množství objednávek. Také je možné, že některý výrobek mám zrovna hotový v zásobě, pokud tedy na dodání spěcháte, klidně se zeptejte:-)

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.