cz

Dante

Dante
Novinky/sdělení:
19.3.2014 15:56:46
Byla zlevněna většina náhrdelníků někdy i více jak o 100 Kč.
Další novinky...

Z důvodu dlohoudobé hospitalizace v nemocnici, zastavuji prodej. Děkuji za pochoponí.

Jmenuji se Danuše Tkáčová a vítám Vás ve svém malém obchůdku.

Miluji sklo ve všech jeho podobách a to mne dovedlo až sem. Od vitráží jsem se časem propracovala k výrobě šperků tiffany technikou a měkkým pájením. Kromě skla používám i minerály, rouno, dřevo .... snažím se objevit nové možnosti, nové styly a neotřelé kombinace.

Při výrobě používám cínovou slitinu bez olova s obsahem stříbra a mědi. V komponentech jako jsou řetízky, afroháčky apod. není žádný nikl, na což dbám při výběru dodavatelů. Většina komponentů je rhodiovaná a alergikům nečiní problémy. Kdo ale chce mít jistotu, může požádat o výměnu těchto komponentů za nerezové.

Další mou slabostí jsou vinuté perle. Je to stále objevující se perspektiva nových možností a to mne velice láká. Je to pro mne taková celoživotní škola,i za deset let bude co nacházet, v čem se zdokonalovat.  Co vytvořím, tak se snažím zakomponovat do svých cínových šperků.

Zhotovuji i věci na přání a každý zákazník je pro mne důležitý, jeho spokojenost je prvořadá. Proto se nebojte zeptat na co potřebujete, je-li to alespoň trochu v mých silách, ráda vyhovím.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.