cz

Creativ

Creativ

 

 Všechno doposud objednané zboží, určené pod stromeček, bude odesláno nejpozději ve čtvrtek 17.12. Prosíme o jejich uhrazení, poté již nemůžeme zaručit včasné dodání.Přejeme krásné Vánoce!

Vítám vás v mém království, zaměřeném hlavně na výrobky z ubrouskové techniky a výrobky z kůže. Moc ráda se o svou radost podělím:-)

Kdyby měl někdo zájem o konkrétní výrobek, je možné i na objednávku.

Údržba a čištění peněženek

• Peněženky jsou dekorovány metodou decoupage, proto je chraňte před ostrými předměty.

• Nevystavujte dlouhodobě peněženky působení tepla a přímému slunečnímu světlu.

• Chraňte před ostrými předměty.

• Pokud peněženka nebo kabelka zmokne, usušte ji při pokojové teplotě. Otřete suchým hadříkem.

• Při znečištění peněženky nebo kabelky odstraňte nečistotu co nejdříve. Použijte čistý hadřík nebo houbičku a nečistotu vysajte (neroztírejte). Některé druhy nečistot (zejména ty, které nejsou mastné, jako např. krev a nápoje) je možné omýt hadříkem namočeným v čisté vodě.

• Nepoužívejte na peněženky a kabelky prací prostředky, detergenty, žíraviny, vosky, čisticí prostředky na bázi alkoholu nebo terpentýnu, ale vždy jenom mýdlovou vodu.

• Čištění provádějte pouze hadříkem namočeným v pěnovém, či tekutém mýdle s vodou.

 

Doprava a platba:

Zboží odesílám pečlivě zabalené Českou poštou. Přijímám platby pouze bankovním převodem a dobírkou, která je převedena taktéž na účet. Tyto platby nepodléhají EET. Platby v hotovosti nepřijímám. Ke každému zboží přikládám řádnou fakturu. Částka za poštovné může být upravena dle množství zboží. Peněženky jsou odesílány jako doporučené psaní. Pokud se zboží poškodí během přepravy, nejpozději do 3 dnů od vyzvednutí nás kontaktujte.( Na pozdější reklamace způsobené přepravou nebude brán zřetel)

Nejsem plátce DPH.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.