cz

Charliee

Charliee
Novinky/sdělení:
6.12.2022 10:16:27
Obchůdek bude pro prodej otevřen do 10.12. - aby měly všechny uhrazené objednávky šanci přijít do Vánoc.Krásné svátky, Charliee
Další novinky...

Objednávku odesíláme v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou všechny stejné. Uvedené odesílací termíny jsou: Ihned, 3 dny a týden - po přijetí platby na účet.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítáme vás ve svém obchůdku, ve kterém najdete originální šperky z chirurgické oceli - navržené, vyrobené a tepané s láskou podle tradičních šperkařských postupů rodinnou značkou Charliee.

Šperky jsou vyrobeny z chirurgické oceli, kterou jsme si oblíbili pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži. Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví), je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (také ručním) je šperk nejen atraktivnější (vyšší lesk), ale i pevnější.

Protože se jedná o ruční práci, každý šperk je originál. V nabídce jich máme mnoho také s drahými kameny - polodrahokamy, či drahokamy.

Šperky vyrábíme pro radost a velmi nás potěší, pokud se něco zalíbí také vám :o).

*** Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu (nabídka platí pro minerál-tvar korálku) - můžeme se domluvit, vyrobíme nový v jiné barvě. U výměny korálku z minerálu za jiný minerál je nutné se před objednáním předem domluvit. ***

Nové šperky na zakázku bohužel nevyrábíme - pouze to, co je již v naší nabídce (stejný tvar, stejná velikost).

Párové náušnice nevyrábíme po jednom kuse (ani v případe ztráty), pouze celý pár - aby bylo (při ruční výrobě) zajištěno, že budou náušnice stejné.

Otevřené háčky se silikonovou zarážkou můžeme vyměnit za háčky uzavřené (pravý + levý kus) - s příplatkem 19 Kč za 1 pár.

Děkujeme za vaši návštěvu a přeji příjemný "pobyt" na POTVORe :)

Šperky nejsou určeny k dalšímu prodeji a nesmí být dále nabízeny za účelem osobního obohacení. Tato informace je uvedena i v našich obchodních podmínkách níže.

Prosím respektujte naše autorská práva

Způsob dopravy:

Platba je na účet předem, odesíláme pouze doporučené, cenné psaní - (jen) Česká pošta. Platba pouze v České koruně. Osobní předání neumožňujeme - děkujeme za pochopení.

Přes Českou poštu odesíláme pouze cenné psaní - poštovné 75 Kč.

Na dobírku, ani do zahraničí bohužel neodesíláme.

Proti poškození odesíláme výrobky v zipovém pytlíku a bublinkové folii. Nebo (dle rozměrů) na kartonu s bublinkovou folií, či v polystyrenu.

Na zakoupené výrobky vystavujeme doklad v elektronické podobě - pod objednávkou.

***!Dodatečné upozornění!*** Vážení kupující v zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - ozdobné krabičky, nebo popis kamenů nejsou součástí prodeje výrobků. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OBCHODNÍ PODMÍNKY VČETNĚ REKLAMAČNÍHO ŘÁDU ( prodejce Charliee)

Koupě zboží: Šperky nejsou určeny k dalšímu prodeji a nesmí být dále nabízeny za účelem osobního obohacení.


Obchodní podmínky jsou shodné s obchodními podmínkami a reklamačním řádem prodejního serveru www.potvor.cz. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platebními obchodními podmínkami a reklamačním řádem na: http://www.potvor.cz/pravidla-uzivani/  a http://www.potvor.cz/jak-nakupovat/, a že s nimi souhlasí a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.