cz

Charliee

Charliee

Objednávku odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet. Termíny nejsou u všech výrobků stejné. Uvedené odesílací termíny jsou: ihned, 2 dny, nebo 7 dnů - po přijetí platby.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vítám vás ve svém virtuálním obchůdku, ve kterém najdete šperky převážně z chirurgické oceli.
Vyroba šperků z chirurgické oceli mě úplně pohltila, stále něco vymýšlím a zkouším nové nápady :o).

Chirurgickou ocel Osteofix jsem si oblíbila pro její skvělé vlastnosti: je hypoalergenní, vhodná pro alergiky i děti, neboť nezpůsobuje žádné alergické reakce na kůži.

Je to velmi kvalitní materiál, který má zdravotní atest nezávadnosti (běžně se používá ve zdravotnictví). Je pevná, má stálý tvar i barvu - nečerná a jejím tepáním (vše ruční) je šperk nejen atraktivnější, ale i pevnější.

Šperky vyrábím pro radost a velmi mě potěší, pokud se něco zalíbí také vám :o).

*** Pokud by vám u výrobku nevyhovovala barva korálku, perličky nebo minerálu (nabídka platí pro minerál-tvar korálku) - můžeme se domluvit, vyrobím nový v jiné barvě ***

K některým typům náušnic, které mám již v nabídce mohu vyrobit stejný přívěsek.

Nové šperky na zakázku bohužel nevyrábím - pouze to, co je již v mé nabídce.

Otevřené háčky se silikonovou zarážkou, které jsou u náušnic již v ceně mohu vyměnit za háčky uzavřené - s příplatkem 14Kč za 1 pár.

Děkuji za vaši návštěvu a přeji příjemný "pobyt" na POTVORe :)

Prosím respektujte má autorská práva

!Objednávky odesílám v termínu, který je psaný u výrobku - až po připsání platby na účet!

Způsob dopravy:

Platba je na účet předem, odesílám pouze doporučeně - (jen) Česká pošta. Platba pouze v České koruně. Osobní předání neumožňuji - děkuji za pochopení.

Na dobírku, ani do zahraničí bohužel neodesílám.

Objednávky do 500Kč odesílám doporučeně - poštovné 59Kč. Objednávky nad 500Kč odesílám jako cenné psaní - připojišťuji - poštovné 65Kč.

Proti poškození odesílám výrobky v zipovém pytlíku a bublinkové folii. Nebo (dle rozměrů) na kartonu s bublinkovou folií, či v polystyrenu.

Na zakoupené výrobky vystavuji doklad v elektronické podobě - pod objednávkou.

***!Dodatečné upozornění!*** Vážení kupující v zásilce obdržíte pouze výrobek, který je na fotografii - ozdobné krabičky nebo popis kamenů nejsou součástí prodeje výrobků. Pokud máte zájem o ozdobnou papírovou krabičku (cena za kus 17-25Kč, dle velikosti), či ozdobný pytlík z organzy se stříbrnou nebo zlatou aplikací (cena 6-8Kč) - mohu dodat - po předešlé domluvě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 OBCHODNÍ PODMÍNKY VČETNĚ REKLAMAČNÍHO ŘÁDU ( prodejce Charliee)
jsou shodné s obchodními podmínkami a reklamačním řádem prodejního serveru www.potvor.cz. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platebními obchodními podmínkami a reklamačním řádem na: http://www.potvor.cz/pravidla-uzivani/  a http://www.potvor.cz/jak-nakupovat/ , a že s nimi souhlasí a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy.

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.