cz

Bijou

Bijou

Vítám Vás ve svém obchůdku:o)

Naleznete u mne ručně vyráběné šperky především z minerálů a oceli a semtam nějakou bižuterii. Nejraději tvořím v duchu minimalismu, jednoduché a přesto nápadité šperky, inspiruje mne příroda, zahrady, staré styly, ornamenty, léto a samozřejmě samotný materiál, který mi projde rukama... nikdy od začátku nevím, co přesně vznikne. V tom spočívá takové to malé tvůrčí kouzlo..

Ocel je oblíbený hypoalergenní materiál, používaný také ve zdravotnictví. Veškeré šperky, které zde naleznete, jsou proto vhodné i pro alergiky a citlivé uši:o)

Šperky z oceli jsou odolné, nečernají, jsou vhodné pro každodenní nošení, můžete se s nimi koupat a ani časem neztratí na své kráse.

Pokud byste měli jakékoli přání na šperk nebo úpravu zboží, neváhejte mne kontaktovat, bude-li to možné, ráda vyhovím.

Pokud se rozhodnete pořídit si nějaký šperk z mé dílničky, nezapomeňte přeměřit, zda Vám délka či rozměry vyhovují, a případně si napište o úpravu do poznámky k objednávce. Jinak automaticky počítám s tím, že vám uvedené rozměry vyhovují!

Zboží odesílám zpravidla každé pondělí nebo úterý po připsání platby na účet, na poštu dojíždím, a proto prosím o strpení, ne vždy jsem schopná balíček odeslat rychle, i když se o to pokaždé snažím:o)

Své šperky prodávám i jinde, proto se může stát, že prodaný šperk nestihnu stáhnout ze zdejší nabídky a nebude již dostupný. V takovém případě se omlouvám.

A nezapomeňte - i malá věc dokáže udělat velkou radost:o)

Děkuji za vaše milé návštěvy a komentáře!:o)

Do 14 dnů od zakoupení je také možné zboží vrátit, v takovém případě ale kupující hradí náklady s tím spojené.

Poštovné

Zboží zasílám Českou poštou, většinou do 3-5 pracovních dnů od připsání platby, jako doporučenou zásilku (55 Kč). Na přání mohu poslat i obyčejně v bublinkové obálce (25 Kč) - na Vaše vlastní nebezpečí. Pokud si zvolíte jiný způsob, stačí mi o tom napsat. Do zahraničí zasílám doporučeně (120 Kč). Ne vždy mám všechny šperky předem zhotovené, prosto prosím respektujte dodací lhůtu. Děkuji!

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.