cz

Berja

Berja
Novinky/sdělení:
7.11.2016 23:04:24
Pokud chcete koupit rukavice jako dárek a netrefíte velikost či barvu, lze po Vánocích vyměnit za jiné. Zboží musí být nepoužité. S novým zbožím hradí...
Další novinky...

Kusová a zakázková výroba kožených vycházkových rukavic a originálních kabelek, tašek a doplňků. Výroba recyklovaného a nového oblečení, kožených a textilních kabelek, tašek a batohů, včetně doplňků.

Rodinná firma již od roku 1929...
Tradice... Řemeslo... Kvalita... Originalita

K výrobě rukavic, kabelek a dalších doplňků používáme materiál pouze od českých výrobců. Taktéž barvy na kůži a textil, kterými naše výrobky malujeme, zdobíme či patinujeme jsou vyrobeny v ČR. Nic "zahraničního" u nás nenajdete. Vše je jedinečné neopakovatelné a " naše".

Každý výrobek je originál a nelze, především u kabelek, tašek a šperků vyrobit stejný, pouze podobný.

 Při výběru velikosti rukavic, dbejte pokynů při měření dle tabulky, která je u každého zboží. Obkreslete ruku a oskenovaný obkres pošlete v PDF. Na obkres použijte čistý bílý papír. Pokud jste náš stálý zákazník stačí uvést jen velikost, kterou jsme vám posílali. Vaše míry již máme.

Oblečení určené k recyklaci je téměř nenošené někdy i s cedulkou a pochází zejména ze zahraničních luxusních second handů. Vybíráme především přírodní materiály, bavlnu, len, hedvábí...

Některé oblečení zcela přešijeme, jiné jen upravíme a většinu z nich barvíme, batikujeme. Zdobíme ručním tiskem a domalováváme.

Recy kolekci ojediněle doplňujeme i novými kousky, které též barvíme, batikujeme a malujeme.

 

 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.