cz

atayela

atayela
Novinky/sdělení:
1.4.2024 16:07:39
Od 1.4.2024 balíkovna podražila na 69 kč při doručení na výdejnu.
Další novinky...

Hezký den, vítám vás na svém profilu.

Jmenuji se Zuzana, bydlím ve Starém Městě u Uherského Hradiště, v nevelkém domku s malou černou kníračkou, velkým kníračem pepř a sůl,  nalezenou fenečkou vestaje, nalezencem pinčlíkem, a pejskem adoptovaným z rumunského kill útulku, s nalezenou kočičkou a kocourkem, dále s japonskými křepelkami,  třemi páry rosel, párem papoušků kakariki a asi tak x kilo korálků.

Co bych napsala o sobě? Mým celoživotním zájmem je kultura prérijních Indiánů, speciálně kmeny Lakotů a Cheyennů, dalšími koníčky jsou geologie, mineralogie, meteorologie, fotografování, a chov zvířat, ta mne provázejí celý život.

Korálky se zabývám už dlouho, je to pro mě velká relaxace a potěšení. Začínala jsem indiánským korálkováním, pak jsem si chtěla udělat vlastní šperky k oblečení a ted tvořím pořád pro radost i jiným.

Prodávám i jinde na netu a občas se účastním jarmarků v okolí mého bydliště.

Ke všem náušnicím s afroháčky přikládám plastové zarážky proti vyvléknutí. Je také možné po domluvě změnit afroháčky za náušnice na zapínání.  U většiny náramků lze upravit délku přidáním prodlužovacího řetízku v délce 5 cm pokud již na náramku není. U přívěsků na mobil lze po domluvě dát poutko jiné barvy, poutko lze přikoupit i k andílkům.

Zboží odesílám doporučeně v bublinkové obálce do tří pracovních dnů po obdržení platby na účet. Nově zasílám i zásilkovnou za 79 kč, a balíkovnou za 65 kč, cena za dopravu bude upravena na faktuře. Na dobírku  nezasílám z důvodu špatných zkušeností (nevyzvednutí objednaných zásilek). Při objednávce více zboží platí jedno poštovné. Při zakoupení tří a více kusů bude přiložen dáreček Mrkající.

Přeji vám příjemné nakupování.

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.