cz

Ana Hata

Ana Hata
Novinky/sdělení:
26.7.2013 12:41:01
Uzavírám dočasně na pár týdnů obchůdek z důvodu dovolené a trhů. Děkuji za přízeň a pochopení. Krásné léto.
Další novinky...

Milí přátelé a pocestní, vítám vás, pojďte dál, 

 

Kameny ... kamínky ..., různých tvarů a barev, velké  - malé, hladké – drsné, lesklé-matné. Kameny léčivé, plné energie. 

 

Miluji je. Plně jsem jim propadla.

Cítím jejich energii, věřím v ní  a skláním se před ní. Kolik tajemství a síly se skrývá v malém kamínku? A jakou cestou si asi prošel z útrob naší Země až do náušnice, která zdobí Vaše ucho?

Má cesta k drahým kamenům začala v  městečku v Itálii, kde se nám při našich toulkách porouchalo auto.

 

Když přítel řešil opravu, jeho máma mě zatáhla do obchůdku se šperky.  A tam si mě našel! Jakmile jsem vstoupila dovnitř, jako bych to nebyla já, kdo řídil mé tělo. Jakoby mi „cosi“ zastavilo kroky a samovolně otočilo hlavu o 90 stupňů doprava, i když se obchod rozkládal na opačnou stranu. A tam visel! Nádherný ametystový náhrdelník z velikých kousků tmavě-fialových kamenů. Plně mě uchvátil, jakoby byl stvořen přímo pro mě. (za pár dnů jsem se dozvěděla, že ametyst je kamenem ryb a já jsem březnová)

 

Věřím, že to byl právě tento náhrdelník, který mě pár měsíců na to v Bruselu zachránil. Ametyst – intuice. Vnuknutí. Jeden vteřinový pohled stačil a já věděla, že mi chce ten chlápek ublížit. Chtěl. Ale nestihl. A mým ametystům za to děkuji.

V Bruselu mě pak kroky zavedly do čtvrti Sablon a obchůdku, kde drobný afgánský muž vyráběl a prodával mnoho nádherných šperků z kamínků. Má cesta a láska ke kamínkům se tak díky těmto zážitkům otevřela.

K mým šperkům

 

Převážně mám ráda jednoduchost a eleganci. Nemám ráda přeplácanost. Také si myslím, že kameny jsou krásné samy o sobě a nepotřebují přidávat nic navíc. Ani růže  nepotřebuje ozdobnou mašli, aby vynikla její krása. Proto u mě najdete minimum kombinací  a minimum různých komponentů nebo materiálů. Pouze kameny a jejich energie a přirozená elegance.

Můžete si je vzít s ležérním oblečením nebo do práce k halenkám a kostýmkům. Vždy budou vypadat skvěle a podtrhnou vaši krásu.

 

Přeji Vám, aby Vás mé šperky těšily a dodávaly Vám přesně to, co potřebujete.

 

Na závěr si jen dovolím připomenout, že kamínky jsou „přírodní materiál“ a tak se jeden od druhého i v rámci jednoho šperku budou mírně lišit.Taktéž můžou mít na sobě drobné nedokonalosti.

Přejete- li si více informací o špercích, neváhejte se ozvat, ráda zodpovím Vaše dotazy.

Máte-li přání jiného kamínku a provedení šperku, neváhejte se ozvat. Baví mě tvořit šperky na přání - pokud mi to má zručnost a zásoby kamínku dovolí :-).

 

A úplně na závěr, moc se omlouvám za případné gramatické chyby a slovní úlety. Čeština není můj mateřský jazyk, takže občas ze mě vypadne nějaká ta "perla" :-)

 

Vaše

Ana Hata 

 

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.