cz

alenam

alenam
Novinky/sdělení:
4.7.2023 9:17:21
Moji milí, přes léto zavírám obchod, uvidíme se opět v září, určitě přibudou nové šperky. Těším se a užijte si léto, Alena
Další novinky...

Vítám Vás v mém obchůdku....

Ráda bych zde všem ženám, které mají rády originální šperky, nabídla svoje malá dílka, která jsou většinou opravdu v jediném provedení, někdy v malých seriích (když použiji vlastnoručně vyrobené textury).

Výroba šperků je pro mne velkou radostí, miluji objevování nových materiálů a technik, to dobrodružství a napětí "co z toho vyleze...". Ale zde budu prozatím nabízet jen ty techniky, které mám ověřené.

Zhotovuji šperky keramické, které často doplňuji hedvábnou šálkou, ta se může v případě potřeby vyprat. Keramické přívěsky se snažím v rámci možností vyrobit co nejlehčí a jsou vždy pečlivě začíštěny aby neškrábaly.

Další mojí zálibou jsou šperky z fima. Protože jsem příznivcem přírodních materiálů, tak jsem nejdříve tímto materiálem opovrhovala coby umělou hmotouMrkající. Ale potom jsem zjistila, že se s ním může skvěle modelovat, povrchově upravovat...a že je na výrobu šperků výborný. Možná jsem práci s ním pojala trochu jinak, vyhovuje mi tvořit každý šperk jinak. Dělat úplně stejné věci mne nebaví.

V případě jakýchkoliv dotazů či přání mi napište, ráda Vám vyhovím (pokud to bude možné). Můžu upravit délku, vyměnit barvu či materiál závěsu, na kterém je přívěsek pověšen... 

Přibudou také malovaná trička.

Děkuji za nakouknutí

Alena

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.