cz

Abreq Ad Habra

Abreq Ad Habra
Novinky/sdělení:
22.8.2013 7:06:05
Nová přírodní mýdla 10% domácí syrovátky od našich kozenek.
Další novinky...

Jmenuji se Květa, miluji zvířata, přírodu a rukodělnou tvorbu. Osobně se věnuji drátování a výrobě přírodních mýdel šetrnou metodou za studena.

Nejraději trávím čas se svými zvířátky. Mám doma chrty ( whippety ), se kterýma jsem sklízela úspěchy na dostizích i výstavách, dnes to jsou již starší dámy a tak se touláme přírodou. Dalšími miláčky jsou naše kočička Dora a kozy Barunka a Saaba. U kamarádových rodičů se starám o 3 sportovní koně, se kterými nejraději podnikám vyjížďky do lesů, ale nemůžeme se vyhýbat i tvrdé práci na jízdárně, aby měli koníci skvělou kondici a byli zdraví. Na koních jezdím od 8 let a je to pro mne droga:) Bez zvířat si nedokážu představit život, ale protože jsem obdivovatelem starých řemesel a dovedností, tak jsem se pustila i do ruční tvorby.

Drátování je pro mne příjemnou relaxací. Vždy jsem na jarmarcích obdivovala práce dráteníků, až jsem se rozhodla nakoupit si nářadí a materiál a zkoušela jsem tvořit. Byla jsem velmi překvapená, co vše je možné vytvořit. Nyní se věnuji hlavně dekorativnímu drátování.

Velikost náramků a prstýnků mohu upravit dle přání kupujícího.

Mýdlařina se pro mne stala nutností, protože mám citlivou pleť a běžná kosmetika mi dělala problémy. Nejdříve jsem si na pleť kupovala za studena lisované oleje a přírodní krémy, ale pokud jsem je zapomněla použít, měla jsem pleť vysušenou. Potom jsem vyzkoušela přírodní mýdla a nastala velká změna k lepšímu. Dnes používám pouze přírodní produkty a mýdla si vyrábím sama. Zjistila jsem, že po koupeli se nemusím mazat tělovým mlékem, protože moje mýdla obsahují rostlinné oleje a kůže se nevysouší. Takže díky mýdlům již používám pouze přírodní krémy na obličej a ruce, protože to jsou části těla, které jsou nejvíce vystaveny vnějším vlivům. Moje mýdla jsou vyrobena metodou za studena, aby se zachovala kvalita olejů a příměsí jako je domácí kozí mléko, domácí med a bylinky. Neobsahují žádná barviva a chemické příměsy, jsou 100% přírodní.

Test mýdel
15 kamarádů vyzkoušelo moje mýdla po dobu 1/2 roku a nyní jsem obdržela jejich hodnocení. Prosila jsem je o upřímnou reakci, a k mé velké radosti byla kladná.
Výsledky:
účinky byly vidět hlavně na rukou, kde bylo mýdlo použito nejčastěji- zlepšení pokožky rukou, bez použití krémů na ruce a to i u manuálně pracujících lidí, rychleji rostoucí nehty, které jsou lesklejší, pevnější a netřepí se.
Dále byla pochvala sklizena za to, že po koupeli není nutné používat tělová mléka a přesto pokožka není suchá.
Někteří kamarádi používají moje mýdla i jako šampon a jsou velice spokojeni.
Všichni se shodli, že mýdlo výborně pění a má vysoké čistící účinky.
Dcera mé známé má lupéku a velice si pochvaluje mýdlo s kozím mlékem.
Mám obrovskou radost, že se moje snaha setkává s úspěchem.
Tímto bych chtěla poprosit ostatní, kteří si u mne mýdlo koupí o zpětnou vazbu.

 

Komentáře:

Komentáře mohou vkládat jen přihlášení uživatelé.